محل استفاده ردیف بودجه ۵۴ میلیاردی آموزش و پرورش !

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آماده سازی مدارس از تأمین اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های کشور خبر داد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۱
افزایش حقوق

به گزارش سرویس فرهنگیان نوداد، علی زرافشان‌ در گفت‌ و گویی، درباره برنامه‌های در نظر گرفته شده برای آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: 

مدارس با توجه به اینکه هر سال در پروژه مهر همکاری مشترکی برای فعالیت در امر بازگشایی مدارس انجام می‌دهند امسال نیز کمیته‌های برنامه‌ریزی استان‌ها آغاز به کار کرده اند و برای سال تحصیلی آینده برنامه‌های لازم در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: 

امسال استقرار پایه یازدهم در مدارس انجام می‌شود و بخش‌های مختلف برای این مسئله برنامه ریزی‌های لازم را انجام داده‌اند که شامل آماده‌سازی کتاب‌های درسی، تأمین نیروی انسانی لازم و آماده‌سازی فضای مناسب آموزشی است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید با توجه به شعار سال تحرک قابل توجهی در حوزه آموزش‌های مهارتی انجام می‌شود، گفت: 

برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و مصوبات آن در حوزه این آموزش‌ها ابلاغ شده است.

وی در مورد بحث تجهیز هنرستان‌ها تصریح کرد: 

با سازمان برنامه‌ و بودجه در خصوص این موضوع مذاکر‌اتی داشتیم که بر این اساس ردیف بودجه ۵۴ میلیاردی در اختیار هنرستان‌ها قرار می‌گیرد و در تلاش هستیم این مسئله هر چه زودتر تحقق یابد.

زرافشان‌ به موضوع تخصیص ۲ درصد مبلغ حاصل از فروش گاز اشاره کرد و یادآور شد: 

مناقصه این مسئله انجام شده و مبلغ آن برای تجهیز هنرستان‌ها استفاده خواهد شد .
همرسانی نوشتار: