اولویتها و مطالبات اصلی فرهنگیان چیست ؟ بیکار شده اند اسم عوض می کنند !

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: هر فردی که درباره تغییر نام آموزش و پرورش صحبت کرده، غیرکارشناسی حرف زده و اولویت این وزارتخانه تغییر نام نیست.

  1. ۱۱ ماه قبل
میر حمایت میرزاده

به گزارش سرویس فرهنگیان نوداد (سکوی اجتماعی خبر) سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح موضوع تغییر نام وزارت آموزش و پرورش گفت: هر دم از این باغ بری می‌رسد! هر کسی این حرف را می‌گوید، حتما مشکلات آموزش و پرورش را نمی‌شناسد. نمی‌داند درد آموزش و پرورش و اولویت‌های آن چیست.

به جای اینکه به کارهای مانده برسیم و سند تحول بنیادین، اسناد و قوانین مرتبط با معلمان و برنامه ششم را اجرایی کرده و در جهت تحقق آنها گام برداریم، به دنبال مسائلی می رویم که ناشی از بیکاری و بی‌اطلاعی است.وی افزود: اولویت  آموزش و پرورش اسم وزارتخانه نیست که تغییر کند یا نکند. به نظر می‌رسد هر کسی که این مسئله را مطرح کرده غیرکارشناسی حرف زده و نمی‌داند اولویت‌ها و مطالبات فرهنگیان چیست. کدام نظرسنجی می‌گوید که حل مشکل آموزش و پرورش تغییر نام آن است.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس خاطر نشان کرد: متاسفانه ما صورت مسئله را پاک می کنیم به جای اینکه به کارهای مانده برسیم و سند تحول بنیادین، اسناد و قوانین مرتبط با معلمان و برنامه ششم را اجرایی کرده و در جهت تحقق آنها گام برداریم، به دنبال مسائلی می رویم که ناشی از بیکاری و بی‌اطلاعی است.

انتهای پیام