تبریک نوروزی سفیر جام جهانی 2018 به زبان فارسی

ویکتوریا لوپیروا که به عنوان سفیر جام جهانی فوتبال برگزیده شده در حساب توئیتری خود ی نوروز را به تمامی ایرانیان تبریک گفت.

 1. ۶ ماه قبل
 2. ۰
ویکتوریا لوپیروا تبریک نوروزی سفیر جام جهانی 2018 به زبان فارسی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرویس گوناگون جام نیـوز، ویکتوریا لوپیرواسفیر جام جهانی فوتبال درتوئیتر خود عبارت «به تمام ایرانیان سال نو را تبریک میگم، هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز» را نوشته است.لوپیروا آذرماه سال 96 به صورت ویژه از طرفداران فوتبال در ایران دعوت کرد که به روسیه سفر کنند.

وی گفته بود: می‌خواهم به ایران برای راهیابی به جام جهانی فوتبال 2018 تبریک بگوییم، ما منتظر مهمانان و طرفداران فوتبال ایران در کشورمان هستیم و به شما در روسیه خوش آمد می‌گوییم.پیشتر هواداران فوتبال ایران در توئیتر از ماریا کوماندنایا مجری روسی مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه خواسته بودند تا لباس مناسب و پوشیده بپوشد تا تلویزیون ایران این مراسم را کامل پخش کند.

وی نیز پس از اینکه متوجه شد این مراسم از تلویزیون ایران به صورت زنده پخش شده است در حساب توئیتری خود از هواداران ایرانی پرسید : 'ایران خوشحال هستید؟' که با واکنش مثبت کاربران ایرانی روبه‌رو شد.او همچنین در صفحات اجتماعی خود ی نوشته است: به روسیه خوش آمدید!

تبریک نوروزی سفیر جام جهانی 2018 به زبان فارسی

میزان