مشخصات زنی که بانوی اول امریکا خواهد شد

ملانیا ترامپ کیست؟

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است، و همسرش ملانیا اولین بانوی اول خارجی آمریکا خواهد بود

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
ملانیا ترامپ کیست؟

دونالد ترامپ از زمانی که تصمیم گرفت کاندید چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده شود در سر خط خبرها بود.

اما همسر او ملانیا به اندازه ادعای این نامزد میلیاردر حزب جمهوری خواه فریبنده است.

این مدل اهل یوگسلاوی اولین بانوی اول خارجی است که شوهرش برنده انتخابات آمریکا می شود و پس از باراک اوباما به کاخ سفید می رود.

اما به نظر می رسد که او دنبال رو بانوی اول فعلی آمریکا میشل اوباما است زیرا در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در کلیولند، اوهایو، ملانیا به سرقت ادبی از بخش هایی از سخنرانی کنوانسیون 2008 خانم اوباما متهم شد.

ملانیا ترامپ چند ساله است؟

دونالد و ملانیا ترامپ

ملانیا 46 ساله که در تاریخ 26 آوریل سال 1970 متولد شد - به این معنی است که او 24 سال فاصله سنی با شوهر 70 ساله اش دارد. او توسط پدرش ویکتور کناوس عضو حزب کمونیست بزرگ شد، فردی که صاحب یک نمایندگی خودرو برای یک تولید کننده خودرو دولتی بود، و مادرش آمالیجا یولنیک سازنده پترن در یک کارخانه نساجی بود.

او اهل کجا است؟

ملانیا ترامپ

او در سونیتسا به دنیا آمد که در حال حاضر در اسلوونی قرار دارد اما بخشی از یوگسلاوی بود. نام او در اصل ملانیجا کناوس بود اما او به عنوان یک مدل تحت نام ملانیا نائوس شهرت یافت.

او در زندگی حرفه ای مدلینگ چه کاری انجام داد؟

ملانیا ترامپ مدل

او مدلینگ را در 16 سالگی شروع کرد. استین جرکو عکاس او را به عنوان یک دختر 17 ساله زمانی در لیوبلیانا قرار داد که یک نمایش مد را ترک کرده بود، و او را برای یک عکس آزمایشی دعوت کرد. نمایش موفق وی و تحسین جرکو او را در کانون توجه قرار دارد، که منجر به یک قرارداد با آژانس مدل ایتالیایی در میلان در سن 18 سالگی گردید، و نیز به پاریس رفت تا در آنجا کار کند.

او وقتی که در یک عکس در بوئینگ 727 سفارشی ترامپ ملانیا با داشتن دستبند، الماس های زیبا، و نگه داشتن یک تپانچه کروم در مقابل مجله انگلیسی GQ برهنه ظاهر شد توانست مجلات و استیج های جهان را حیرت زده کند. او همچنین در سال 2000 در لباس شنا در مجله Sports Illustrated ظاهر شد.

او گفته است: "مادر من در کسب و کار مد بود. من پنج ساله بودم که من اولین بار در استیج مد راه رفتم و در 16 سالگی آگهی بازرگانی بازی کردم. پس از پایان تحصیلاتم من حرفه ای به این کار پرداختم. مادر من مد را دوست داشت. ما عاشق مسافرت و رفتن به ایتالیا و پاریس بودیم."

ملانیا در حال حاضر یک کسب و کار جواهرات دارد، و محصولات خود را بر روی کانال خرید QVC می فروشد. او با شوخی گفته است که پس از مراقبت از پسرش و انجام کسب و کارش، شوهرش شغل سوم او است.

و در ماه آوریل گفت قیافه طبیعی اش را حفظ می کند و به آرامی پیر می شود.

او به GQ گفت: "بسیاری از مردم می گویند که من از همه روش ها برای صورتم استفاده می کنم. من هیچ کاری انجام نمی دهم. من یک زندگی سالم دارم، من از پوست و بدنم مراقبت می کنم. من مخالف بوتاکس، و تزریق هستم. من فکر می کنم بوتاکس به صورت و اعصاب آسیب می رساند. من همانند مادرم به آرامی پیر می شوم."

چگونه او به آمریکا رفت؟

ترامپ

او به تحصیلات خود در زمانی که در سراسر اروپا کار می کرد ادامه داد، و به زبان های انگلیسی، فرانسوی و صرب-کرواتی مسلط شد. سپس، او در سال 1996 به نیویورک رفت، هنگامی که بنیانگذار مدل های ID پائولو زامپولی برای او یک قرارداد و ویزا گرفت. بنا به گزارشات، او با ویزای H-1B از طریق یک تبصره عجیب در قانون مهاجرت به ایالات متحده آمد که اذعان می کرد مدل ها به عنوان کارگران بسیار ماهر در کنار دانشمندان و برنامه نویسان کامپیوتر قرار می گیرند.

ترامپ منتقد سرسخت این طرح است و وعده داده است که " H-1B" را لغو کند.

او در ماه مارس گفت: " کارگران موقت خارجی با هدف آشکار جایگزین شدن کارگران آمریکایی با دستمزد پایین تر از خارج وارد کشور می شوند."

او کارت سبز خود را در سال 2001 پنج سال بعد قبل از تبدیل شدن به یک شهروند گرفت.

چگونه او با دونالد ترامپ ملاقات کرد؟

ملانیا ترامپ و دونالد ترامپ

ملانیا 28 ساله بود که با ترامپ در سال 1998 در یک مهمانی توسط زامپولی در باشگاه کیت کت در منهتن ملاقات کرد.

ترامپ با وارث لوازم آرایشی نروژی سلینا میدل فارت در آن مهمانی حضور داشتند، اما پیش ملانیا رفت و از او خواست که شماره تلفنش را به او بدهد. اما، چون او نامزد داشت، او حاضر به دادن شماره تلفن به ترامپ نشد - و در عوض از میلیاردر خواست که شماره تلفنش را به او بدهد.

او بعدها گفت: "اگر من به او شماره تلفنم را می دادم، من فقط مثل یکی از زنانی بودم که او به آنها زنگ می زد.

"من می خواستم قصد ترامپ را بفهم.

"دادن شماره چیزهایی زیادی به شما می گوید. به من همه شماره هایش را داد."

او با سردی با این موضوع برخورد کرد، یک هفته در انتظار اولین تماس بود و سپس آنها شروع به دیدن یکدیگر کردند.

عروسی شان چگونه بود؟

ملانیا ترامپ

ترامپ که قبلاً دو بار ازدواج کرده بود، در موسسه پر زرق و برق لباس گالا در نیویورک به او پیشنهاد ازدواج داد و آنها در ژانویه 2005 در کلیسای اسقفی بتسدا در نزدیک دریا در پالم بیچ، فلوریدا ازدواج کردند.

عروس یک لباس 140،000 یورویی پوشید که توسط طراح انگلیسی جان گالینو ساخته شده بود، جشن مهمانی آن شب دور از املاک مجلل و همسر جدیدش برگزار گردید.

ملانیا ترامپ و کلینتون

هیلاری کلینتون رقیب ریاست جمهوری و شوهرش رئیس جمهور سابق بیل در عروسی شان حضور داشتند.

لیست مهمان ها شامل مدل هایدی کلوم، خواننده رپ پی دیدی و سیمون کول بود.

او در مصاحبه با لری کینگ در 2005 گفت: «برای ازدواج کردن با مردی مثل دونالد، شما باید خودتان را خوب بشناسید و باید بسیار قوی و باهوش باشید."

آیا آنها بچه دارند؟

ملانیا ترامپ و بچه

ملانیا در سال 2006 تنها فرزند این زن و شوهر، بارون ویلیام ترامپ را به دنیا آورد.

بنابر گزارشات، بارون دارای طبقه خود در آپارتمان ترامپ در برج ترامپ در منهتن است، اما او اغلب در یک تخت در کنار اتاق خواب پدر و مادرش می خوابد. گفته می شود که او پوشیدن کت و شلوار و کراوات را دوست دارد، و نام مستعار ملانیا برای او "مینی دونالد" است.

او مسلط به اسلوونیایی است - پدر و مادر ملانیا به امریکا نقل مکان کردند و در نزدیکی این خانواده در برج ترامپ زندگی می کنند.

ملانیا نامادری دونالد جونیور، 38 ساله، ایوانکا، 34 ساله، اریک، 32 ساله، از ازدواج اول ترامپ، و نامادری ایوانا و تیفانی، 22 ساله، از ازدواج ترامپ با مارلا افرا میباشد.

در سال 2000 زمانی که ترامپ تصمیم گرفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، از ملانیا پرسید که اگر او فرمانده کل قوا بشود، دوست دارد که چه سمتی داشته باشد.

او جواب داد "من مانند بتی فورد یا جکی کندی بسیار سنتی خواهم بود".

استفان فیشر، مفسر سیاسی آمریکا گفت: "ملانیا یک بانوی اول استثنایی خواهد بود.

"آنها می گویند هرگز یک کتاب - یا شاید در مورد او، یک مجله – را با جلد آن قضاوت نکنید، و هیچ چیز نمی تواند در مورد او درست باشد.

"او دارای تحصیلات عالی، عزت باور نکردنی است، و زیبایی او فقط سطحی نیست. بر خلاف شوهرش، او یک مدل نیویورکر ... کاملا لیبرال است."

در سخنرانی او در کنوانسیون جمهوری خواهان چه اتفاقی افتاد؟

ملانیا ترامپ

در سخنرانی خود در اولین روز مجمع جمهوری خواهان که نشان دهنده یک مرحله جدید در مبارزه شوهرش برای رئیس جمهور شدن بود، ملانیا ترامپ را به عنوان یک رهبر با استعداد، مهربان و سر سخت توصیف کرد که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، به جای تجزیه کشور، آن را متحد خواهد کرد.

اما لحظاتی بعد، او در کانون توجه قرار گرفت، مفسران رسانه های اجتماعی سریعاً به شباهت های قابل توجه میان سخنان او و سخنان میشل اوباما در کنوانسیون ملی دموکراتیک سال 2008 اشاره کردند.

این دو سخنرانی، برای برجسته ساختن اهمیت سخت کوشی، از عبارت یکسان " برای آنچه که در زندگی می خواهید سخت کار کنید" استفاده کردند، "حرف شما قول شما است" و "ما می خواهیم فرزندان مان در این کشور ... بدانند که محدودیت های دستاوردهای شما دستیابی به رویاهای شما و تمایل شما برای کار کردن برای آنها است".