«ایوانکا» دختری زیبا و آینه تمام نمای پدر

برای شناخت رئیس جمهور آمریکا کافیست «ایوانکا» را کشف کنید + عکس های جذاب

گفته می شود که تصمیمات ایوانکا ترامپ در تیم انتقال نقش چشمگیری در آینده کابینه ترامپ خواهند داشت

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۳
ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ، آینه تمام نمای پدر

برای درک حال و آینده ترامپ گرایی، کابینه ترامپ، خانواده ترامپ و برند ترامپ، ما نیز ممکن است با ایوانکا شروع کنیم.

زیرا ایوانکا دوست داشتنی ترین، جذاب ترین و شیک پوش ترین عضو خانواده ترامپ است. برخی از مردم فکر می کنند که او با شخصیت مناسب، خصوصیات اخلاقی عالی و وب سایت شیوه زندگی اش، که قبلاً به یک میزبان مهربان و زن حرفه ای اختصاص داشت، بانوی اول واقعی خواهد بود.

ایوانکا ترامپ و دونالد ترامپ

هفته گذشته، پدرش او را به طور رسمی در تیم انتقال خود قرار داد. اوایل این هفته، شایعاتی به گوش می رسید - که سپس دونالد ترامپ آن را انکار کرد - که رئیس جمهور منتخب تاییدیه رسمی امنیتی فوق سری برای ایوانکا و برادرانش درخواست کرده است. در روز دوشنبه، گزارش دانا باش، خبرنگار سی ان ان، به روی آنتن رفت که در آن او با صدای بلند یک پیام متنی را از دوستش خواند: "ایوانکا قصد دارد چه عملیات مخفیانه ای را اجرا کند؟"

ایوانکا ترامپ

تمام عملیات، دانا. ما نمی توانیم از این حقیقت غافل شویم که ایوانکا کلید همه امور است.

اینجا چه خبر است؟ این سوالی است که همه در مورد همه اتفاقاتی می پرسند که در هر لحظه در حال حاضر رخ می دهند. روز سه شنبه، رسانه های خبری بزرگ گزارش دادند که تیم انتقال یک تیم بهم ریخته ای هستند. در روز چهارشنبه، دونالد ترامپ توییتی را با این مضمون گذاشت که انتقال "به آرامی در حال انجام است" و ما در حال جستجو در اینستاگرام ایوانکا ترامپ برای فهمیدن آینده کشور هستیم.

در اینستاگرام ایوانکا ترامپ، ویدیویی از دختر ایوانکا وجود دارد که در حال خواندن آهنگی در مورد آناناس است که درست در زمانی ارسال شده است که یک مقام سابق امنیت ملی به جهان هشدار داد که از این تیم انتقال "متکبر و تکان دهنده" "دور بمانید".

ایوانکا ترامپ

ایوانکا در مصاحبه "60 دقیقه" با بقیه اعضای خانواده اش این هفته نشست و دستش را به صورت رسمی روی پایش قرار داد، در یکی از دستان وی، یک النگو طلا سنگین قرار داشت. او در پاسخ به سوال لسلی استال در مورد کار آینده وی در دولت ترامپ، با لحن محکمی گفت:  "من می خواهم یک دختر باشم."

صبح روز بعد، یک نماینده فروش از خط جواهرات اش، اخطاری را به روزنامه نگاران فرستاد که النگو طلا فوق النگوی "مورد علاقه" ایوانکا بود. این النگو را می توان 10،800 دلار از طریق وب سایت جواهرات ایوانکا ترامپ خریداری کرد.

ایوانکا، این به چه معنی است؟

روزنامه نگاران بحث که آیا رویداد دستبند، یک درگیری تمام عیار از علاقه او بود یا حرکتی مبهم اما هوشمندانه. رمز ایوانکا این است که او همیشه به نظر می رسد که در حال اجرا نوعی ماموریت سرى است - دمیدن در نوعی از سوت سگ و یا صحبت کردن با کد مورس، و یا تبدیل شدن به یک قایق جذاب که هر دو طرف امیدها و آرزوهایشان را در آن می ریزیند.

او در حالی که پدرش را در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه جولای معرفی می کرد گفت: "مانند بسیاری از دوستانم، من خودم را قاطعانه جمهوری خواه یا دموکرات در نظر نمی گیرم". "جدای از وابستگی حزبی، من به کسی رای می دهم که فکر می کنم برای خانواده ام و برای کشورم بهترین گزینه است.”

ایوانکا ترامپ

مفسرانی که پدرش را بسیار غیر قابل پیش بینی می بینند و به دنبال اطمینان یافتن هستند پرسیدند که آیا ایوانکا می تواند منطقی باشد؟ آیا ایوانکا فردی بود که مخفیانه همه چیز را هدایت می کرد؟

وقتی که هیچ پاسخی وجود ندارد، بیان پرسش ها و استفاده از تئوری های دسیسه به عنوان پاسخ آسان تر است.

ما چه چیزی از او می سازیم؟ پایان کار او چیست، هنگامی که او اصرار دارد که او یک فرد سیاسی نیست، در حالی که از علل سیاسی، مانند دستمزد برابر برای زنان و پرداخت مرخصی زایمان دفاع می کند؟ در حالی که او بر روی تیم انتقال برای بالاترین دستگاه در کشور مشغول کار است، او به طور همزمان فیلم آنلاین خود را با همکارانش در شرکت خود ارسال می کند، در حال وظیفه شناسی است، و چالش مانکن را انجام می دهد؟

ایوانکا: او یکی از منصفانه ترین از همه آنها است، اما او نیز خیلی سرسخت به نظر می رسد، فردی که ممکن است یک دشنه را برای مبارزه با چاقو بیاورد.

ایوانکا ترامپ

ایوانکا: در عکس های دیگر - و ما متوجه شدیم که دوربین ها همیشه چیزها را در زوایای عجیب و غریب و لحظات عجیب و غریب می گیرند - به نظر می رسد رئیس جمهور منتخب همیشه اطراف کمر دخترش را نوازش می کند. ترامپ یک بار در مورد دخترش گفت: "او اندام بسیار زیبایی دارد"  "من گفته ام که اگر ایوانکا دخترم نبود، شاید، من با او ازدواج می کردم."

کل این انتخابات در مورد بخش های بزرگی از رای دهندگانی بود که از این امر متحیر بودند که آیا نامزدشان مورد علاقه شان واقعاً کارهایی که قرار است انجام دهد را انجام می دهد یا خیر، و آیا تلاش می کند که بخش درونی سوخته انتخابات را برای آینده کشور مورد توجه قرار دهد. این کشور به کسی نیاز دارد که در عملیات های سایه تخصص دارد، فردی که می تواند اتفاقات داخلی را گزارش کند.

این کشور به ایوانکا نیاز دارد.