جذب داعشی‌ها با گریه و زاری و وعده حوری + فیلم

کاربران در شبکه های اجتماعی فایلی ویدئویی را از گریه و زاری یک داعشی منتشر کردند که از همقطاران تروریست خود می خواهد تا میدان نبرد را ترک نکنند.

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۱ MB) webm (۹۴۹٫۶ KB)

معلوم نیست که این فایل ویدئویی در سوریه گرفته شده است یا عراق اما تصاویر منتشر شده در سایت های وابسته به گروه تروریستی داعش، این "تروریست گریان" را همراه با شعار "ولایه الخیر" نشان می دهد. داعش به استان دیرالزور سوریه "ولایه الخیر" می گوید: این داعشی، از تروریست ها می خواهد که "دل به زندگی دنیا نبندند" و آنها را برای ملاقات با "حور العین" تشویق می کند. 

این همان شیوه ای که گروه داعش و سایر گروههای تروریست برای ترغیب عناصر مسلح به منظور جنگیدن و اجرای عملیات انتحاری دنبال می کند.  این داعشی خطاب به تروریست ها گفت: "آیا از ملاقات خدا می ترسید؟ آیا نمی خواهید با حور العین ملاقات کنید؟ ای برادران، درباره خشم خداوند به شما هشدار می دهم؛ اگر تن به این زندگی دنیوی فانی بدهید و از ملاقات با خداوند سرباز زنید." 

درپی شکست های گروههای تروریستی در برابر ارتش سوریه و هم پیمانانش، شماری از سرکردگان این گروهها در طول ساعات گذشته به تضرع کردن و درخواست کمک روی آورده اند؛ به گونه ای که همزمان با این انتشار فایل ویدیویی، "عبدالله المحیسنی" عربستانی، قاضی شرعی گروه تروریستی النصره (جیش الفتح) درخواست کمک کرده است.
همرسانی نوشتار: