اطلاعیه مهم وزارت کشور درباره حماسه راهپیمائی روز جهانی قدس و حواشی ناشایست آن ! + متن

وزارت کشور در خصوص راهپیمایی مردم در روز جهانی قدس و برخی حواشی تلخ که توسط عده معدودی رقم خورد، اطلاعیه ای صادر کرد.

  1. ۱۲ ماه قبل
  2. ۰
وزارت کشور

به گزارش نوداد و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن این اطلاعیه به این شرح است:

اکنون که در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، راهپیمائی روز جهانی قدس با شکوه وصف ناپذیر در گوشه گوشه وطن برگزار شده است و ملت مسلمان ایران با احیای این سنت گرانقدر انقلاب اسلامی، همراهی خود با محرومان و مستضغفان و پایداری و ایستادگی خود بر آرمان اسلامی فلسطین را برابر دیدگان افکار عمومی جهان به منصه ظهور رساندند، وزارت کشور با شکرگزاری به درگاه الهی برای این توفیق بزرگ، مراتب تقدیر و سپاس صمیمانه و خالصانه خود را به پیشگاه ملت سربلند ایران تقدیم می کند.
بحمد الله این راهپیمائی بزرگ در سراسر کشور با حضور مقتدرانه اقشار گوناگون ملت و با تلاش همه نیروهای حافظ نظم و امنیت کشور در امنیت و آرامش کامل برگزار شد و جلوه ای دیگر از وحدت و انسجام ملی و استواری این سرزمین پرگهر بر آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبری گرانقدر را به نمایش گذاشت.
حماسه بزرگ حضور ملت ایران در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس، البته با برخی حواشی بسیار محدود نظیر اقدام غیرقانونی و دشمن شادکن تعدادی انگشت شمار از عناصر غافل یا فریب خورده در قالب توهین به برخی مقامات ارشد نظام همراه شد که رفع آن، مستوجب برخورد ریشه ای و ارزیابی علل اصلی وقوع چنین غفلت هایی است.
وزارت کشور با ابراز تأسف از چنین کوته اندیشی های وحدت شکنانه بر ضرورت برخورد با جریان های شبه رسانه ای زمینه ساز و سبب ساز اینگونه تحرکات دشمن شادکن تأکید می کند.
بعلاوه به استحضار ملت شریف و شهید پرور ایران و رسانه ها می رساند؛ بررسی دقیق ابعاد مختلف این موضوع در دستور کار مراجع ذیربط قرار گرفته و نتایج آن اعلام خواهد شد.همرسانی نوشتار: