محسن رضایی:

تحولات اکنون عربستان بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است ! + عکس

محسن رضایی : اقداماتی که در عربستان در حال شکل گیری است ، بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است.

  1. ۱۰ ماه قبل
  2. ۰
محسن رضایی

به گزارش نوداد، محسن رضایی در توییتر خود نوشت: 

اقداماتی که در عربستان درحال شکل گیری است، بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است. صدام، قبل از حمله به ایران، با کودتا حسن البکر را از قدرت کنار زد، پست او را اشغال کرد، آیت الله صدر را به شهادت رساند و با برژینسکی در اردن ملاقات کرد. محمد بن سلمان هم ایت الله نمر را به شهادت رسانده، به ملاقات ترامپ در واشنگتن رفته و در حال کنار زدن مخالفان خود از دستگاه سلطنتی آل سعود است.
قصد آنها یا تسلط بر همه شیخ نشین ها و کشورها ی حاشیه جنوبی خلیج فارس، یعنی کویت، بحرین، قطر و امارات است ویا آغاز ماجراجویی جدید درخلیج فارس و در مقابل ایران.

اقداماتی که در عربستان درحال شکل گیری است، بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است. صدام، قبل از حمله به ایران، با کودتا حسن البکر را از قدرت کنار زد، پست او را اشغال کرد، آیت الله صدر را به شهادت رساند و با برژینسکی در اردن ملاقات کرد. محمد بن سلمان هم ایت الله نمر را به شهادت رسانده، به ملاقات ترامپ در واشنگتن رفته و در حال کنار زدن مخالفان خود از دستگاه سلطنتی آل سعود است. قصد آنها یا تسلط بر همه شیخ نشین ها و کشورها ی حاشیه جنوبی خلیج فارس، یعنی کویت، بحرین، قطر و امارات است ویا آغاز ماجراجویی جدید درخلیج فارس و در مقابل ایران.

A post shared by محسن رضایی (@rezaee_ir) on