حرکت زشت و تحقیرآمیز ترامپ با سیل زدگان پورتوریکو !

گزارشی از دونالد ترامپ که در جمع سیل زدگان پورتوریکو اقدام به پرتاب اقلام کمکی دولت کرد را در این ویدئو مشاهده کنید. ترامپ که در جمع سیل‌زدگان پورتوریکو حاضر شده بود، اقدام به پرتاب اقلام کمکی دولت آمریکا برای مردم کرد. این اقدام با واکنش شدید رسانه‌ها روبرو شد.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۸ MB) webm (۴۹۹٫۱ KB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، روز گذشته (سه شنبه) به همراه همسرش ملانیا ترامپ به منطقه توفان زده پورتوریکو سفر کردند. اما رئیس جمهور آمریکا در دیدار با جمعیت مردمی که در یک کلیسا جمع شده بودند، رفتار بسیار مضحکی از خود نشان داد. او دستمال کاغذی های لوله ای را همانند توپ بسکتبال به سمت جمعیت مردم پرتاب کرد.

رئیس جمهور آمریکا وارد کلیسایی در پورتوریکو شد و به سمت میزی که روی آن پر از لوازم مورد نیاز کمک رسانی به قربانیان این حادثه بود رفت. رئیس جمهور گفت: 

این اتاق پر از عشق است. پر از عشق.

وی سپس چند کیسه برنج به جمعیت حاضر در سالن کلیسا داد. اما در همین لحظه بسته های دستمال کاغذی لوله ای را از روی میز برداشت و آن را به سمت جمعیت پرتاب کرد. رئیس جمهور آمریکا این کار مضحک را چند بار تکرار کرد. حتی یک بار یکی از این دستمال کاغذی ها به روز زمین افتاد.
همرسانی نوشتار: