درد دلهای شنیدنی عباس جدیدی پس از انتشار عکس جنجالی ! + فیلم

انتشار یک تصویر عجیب از عباس جدیدی در کنار مرحوم پورحیدری موجی از عصبانیت برخی از هواداران را در پی داشته است. بسیاری از آنها معتقدند خانواده پورحیدری راضی به انتشار تصویر منصورخان در چنین شرایطی نبودند اما جدیدی می‌گوید حضور ورزشی‌ها در بالای سر یک شخصیت ورزشی مشکلی ندارد.

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۷٫۳ MB) webm (۳٫۷ MB)

به نظر من هیچ مشکلی وجود نداشت. ما ورزشی هستیم، ما پیش او نرویم چه کسی برود؟ آنهایی که خودشان را به ورزشکاران می‌چسبانند باید بگویند چرا این کارها را می‌کنند. منصورخان از رفقای من بوده و بارها به هیئتمان آمده است. خانواده ورزش یک بزرگی را از دست داده و عرق ورزشی ما اجازه نمی‌دهد که او را تنها بگذاریم. پورحیدری جزو مفاخر ورزش ما بود و بالاخره ما عزیزی را از دست داده‌ایم که فقدانشان را همیشه حس خواهیم کرد. از دست دادن او جبر روزگار بود. 

از این پورحیدری‌ها در جامعه ورزشمان کم نداریم. مگر ما نامجو را نداشتیم؟ او در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کرد ولی وقتی درگذشت همه متوجه شدند که چه مشکلاتی داشته. پورحیدری شخصیت بزرگی بود و باید تا وقتی زنده هستند قدرشان را بدانیم. پورحیدری رفیق و دوست من بود. ما هم مثل بقیه ورزشی‌ها پیش او رفتیم.

 امیدوارم وزیر جدید ورزش که رای اعتماد مجلس را گرفته هوای پیشکسوتان را بیشتر داشته باشد و به مربیان سازنده بیشتر بها بدهد. او باید ببیند که این پیشکسوتان در کجا زندگی می‌کنند و چه مشکلاتی دارند. وزیر قبلی که این کار را نکرد ولی امیدوارم وزیر جدید این موضوعات را در اولویت کارش قرار بدهد. ما هم جزو پیشکسوتان ورزش هستیم و مرگ برای همه هست. ما باید جوری سیاست‌ها و اعمالمان را برنامه‌ریزی کنیم که بعد از مرگ به سراغ بزرگان نرویم.