انتشار این ویدئو کاربران شبکه های اجتماعی چین را عاشق نوه ترامپ کرده ! + عکس

انتشار ویدیویی از نوه 5 ساله دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا، با استقبال فراوان کاربران چینی در شبکه های اجتماعی همراه شد.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۳ MB) webm (۴۶۳٫۱ KB)

این ویدیو را پیشتر ایوانکا دختر ترامپ در فوریه گذشته از دخترش " ارابیلا کوشنر" در اینستاگرام منتشر کرده بود. اما این ویدیو پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بار دیگر در شبکه ها و سایت های چینی به طور گسترده منتشر شد. 

ارابیلا کوشنر نوه ترامپ از 18 ماهگی، آموزش زبان چینی را آغاز کرده است، و ویدیوی منتشر شده از کوشنر نوه ترامپ، وی را در سال چینی جدید و درحالی نشان می دهد که لباس سنتی چینی ها را به تن کرده و شعری از Tang Dynasty را می خواند.

ایوانکا مادرکوشنر گفته است که دخترش ارابیلا که دوست داشت درمراسم سال چینی جدید شرکت کند، لباس مخصوص چینی ها را به تن کرد، و به زبان چینی شعر خواند.

بسیاری از کسانی که این ویدیو را درچین دیده اند، از دیدن آن شگفت زده شده اند و یکی از آنان گفت که :" این ویدیو نشان می دهد که ترامپ درها را به روی فرهنگ خارجی نبسته است".

یک کاربر دیگر نوشته است:" به نظر می رسد که ترامپ این نکته را دریافته است که آینده در چین خواهد بود، بنابراین، ممکن است که نوه اش درآینده به چین سفر کند".
همرسانی نوشتار: