حمله کاربران اینترنتی به دختر مدلینگ 17 ساله با ابروهای جنجالی + عکس ها

ناتالیا کاستلر دختر 17 ساله مدلینگ بعد از خوشحالی که با عقد قرارداد در او موج می زد با توهین و حمله کاربران فضای مجازی مواجه شد. دختر مدلینگ نوجوان به خاطر شکل ابروهایش چهره ای متفاوت دارد و همین او را از طرفی در دنیای مد موفق کرده و از طرفی دیگر مورد تمسخر قرار داده است.

  1. ۲ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
بیانکا کالوانی

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) یک نوجوان 17 ساله به نام ناتالیا کاستلر پس از آن که موفق شد با یک شرکت شوی لباس قرار ببندد به دلیل داشتن ابروهای پرپشت و نامتعارف مورد حمله و توهین کاربران اینترنتی قرار گرفت.

بیانکا کالوانی

دختر مدلینگ ناتالیا کاستلر در گفتگو با مجله دبلیو ( W ) گفته:

« ابروهایم چیزی بود که در کودکی همه درباره اش نظر می دادند. من به خاطر پرپشتی و کشیده بودن ابروهایم همیشه مورد تمسخر و آزار قرار می گرفتم تا جایی که تصمیم داشتم آنها را بتراشم، اما الآن که مدل هستم دیگر این موضوع برایم اهمیتی ندارد، من ابروهایم را دوست دارم این ابروها مرا از دیگر مدل ها متمایز میکند و به نوعی علامت تجاری شرکت ما به حساب می آید. با خودم می گویم ای کاش همیشه از ابروهایم راضی بودم و اینقدر خودم را به خاطرشان اذیت نمی کردم »

بیانکا کالوانی

با وجود اینکه ناتالیا با شرکت نایکست مدلز قرار داد بسته اما هنوز هم برخی افراد با قرار دادن کامنت های توهین آمیز موجب ناراحتی و رنجش او می شوند، او در این باره می گوید: « بسیاری از افراد نظرات بدی درباره ابروهایم در اینستاگرام می گذارند اما من تسلیم نمی شوم، زیرا این همان چیزی است که آنها می خواهند »

بیانکا کالوانی