روایت مریم شهریاری از مجروحان حادثه تروریستی !

تروریست در پوشش زنانه پشت سر من وارد مجلس شد

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
روایت مریم شهریاری از مجروحان حادثه تروریستی

مریم شهریاری، یکی از مجروحان حادثه تروریستی تهران: 

چهارشنبه صبح به همراه خواهرم برای پیگیری مشکل بیمه‌مان به مجلس شورای اسلامی مراجعه کردیم تا با یکی از نمایندگان مجلس در این باره صحبت کنیم. از ایست بازرسی زنان که عبور کردیم یک نفر از آن‌ها با پوشش زنانه پشت سر ما بود. از همان لحظه ورود تیراندازی را آغاز کردند، مردم نیز با شنیدن صدای تیر فرار می‌کردند و آنها هم بدون وقفه به سوی مردم شلیک می‌کردند.

ما در جلوی آن‌ها بودیم و هیچ راه فراری نداشتیم نه دیوار و نه صندلی بود که بتوانیم به آن پناه ببریم و به سمت خروجی‌ها هم نمی‌توانستیم برویم و تنها توانستیم با خواهرم روی زمین دراز بکشیم. آنها هر کسی را که می‌دیدند؛ تیرباران می‌کردند و فرقی نمی‌کرد، در حال فرار باشد یا زیر صندلی پناه گرفته باشد. هر کسی را که می‌دیدند به سمت او شلیک می‌کردند. ناگهان نگاهشان به ما افتاد و وقتی دیدند ما زنده هستیم، ما را گلوله باران کردند به طوری که ما در گلوله غرق شدیم. آنها فکر می‌کردند ما کشته شدیم، برای همین دیگر به سمت ما شلیک نکردند و از ما عبور کردند.

ما تمام تلاش‌مان را می‌کردیم تا بیهوش نشویم. خواهرم با فریاد کمک می‌خواست، تا اینکه آمبولانس رسید. در این مدت متاسفانه شاهد کشته شدن مردم بیگناه بودیم و لحظات بسیار بدی را پشت سر گذاشتیم. از ابتدای ورودمان به بیمارستان کادر پزشکی بیمارستان به شدت به ما رسیدگی کردند.

این حادثه خیلی وحشتناک بود و با اینکه چند روز از این ماجرا می‌گذرد، اما ما همچنان درگیر مشکلات و تبعات روحی این حادثه هستیم. متاسفانه حال خواهرم بسیار بد است. او از ناحیه سفید ران دچار آسیب شده و در وضعیت جسمی و روحی بدی به سر می‌برد