درخواست مسلح شدن نمایندگان مجلس !

علی رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: متاسفانه هنوز روایت متقنی از این حادثه وجود ندارد. باتوجه به اهمیت موضوع به نظر می‌رسد فرمانده حفاظت و رییس حراست مجلس باید هرچه زودتر روایتی واحد براساس ارزیابی‌های مستند، مدراک موجود و مشاهدات شاهدان قابل اعتماد ارائه کنند تا بساط گمانه‌زنی‌ها و شایعات برچیده شود.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
تروریست داعش در مجلس

به گزارش نوداد و به نقل از ایلنا، فرمانده حافظت مجلس هم در این رابطه مسئولیت دارد و هم باید پاسخگو باشند و ارزیابی دقیق و مستند خود را به‌عنوان یک مقام مسئول از نحوه ورود و اقدامات تروریست‌ها در این حمله تشریح کند. هم‌اکنون زمان کافی برای ارزیابی این حادثه تروریستی سپری شده و لازم است مسئولان مربوطه روایت قابل اتکا از آن ارائه کنند تا از ادامه گمانه‌زنی‌ها جلوگیری شود. 

آن‌چنان که اطلاع داریم تنها زنی که در این عملیات با داعش همکاری داشته، یک نفر بوده که در حرم امام دستگیر شده و هیج خانمی همراه تروریست‌های مجلس نبوده است. باتوجه به سوابق عملیات تروریستی این گروهک، اساساً انتشار ویدئو از عملیات بخشی از ماموریت‌شان بوده و در حال حاضر هیچ مرجع رسمی حضور یک زن در عملیات تروریستی مجلس را تایید نکرده است و چنان‌که تاکید شد، لازم است فرماندهی حفاظت مجلس در رابطه با این عملیات تروریستی روشنگری کند.

اگر نماینده‌ای متقاضی مسلح شدن باشد، موافقت می‌شود. البته چنین درخواستی به‌صورت عمومی ازسوی نمایندگان در راستای مسلح شدن مطرح نشده است.
همرسانی نوشتار: