متلک به خانم خبرنگار ایرلندی

سوژه جدید ترامپ برای رسانه های خبری جهان ! + فیلم

رییس‌جمهور آمریکا یک خبرنگار زن را که برای پوشش مکالمه تلفنی‌اش با نخست‌وزیر ایرلند به کاخ سفید رفته، صدا می‌زند و می‌گوید: چقدر خوشگل اینجاست!

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۱
لینک های دانلود: mp4 (۲٫۷ MB) webm (۷۹۲٫۷ KB)

به گزارش نوداد، شبکه بی بی سی گزارش داد: یک خبرنگار زن ایرلندی که به همراه گروهی از خبرنگاران این کشور به دعوت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای پوشش مکالمه تلفنی وی با نخست وزیر ایرلند به کاخ سفید رفته بود در میانه گفتگوی تلفنی ترامپ با نخست وزیر ایرلند توجه ترامپ را جلب کرد به طوری که ترامپ وی را صدا زد و به نزد خود خواند و نام وی را پرسید.

ترامپ در گفتگوی تلفنی با نخست وزیر ایرلند و زمانی که خطاب به وی گفت می خواهم پیروزی بزرگ شما را تبریک بگویم، افزود در این جا تعداد زیادی از خبرنگاران ایرلندی حاضر هستند و شاهد مکالمه ما هستند. بعد خطاب به این خبرنگار گفت: اهل کجا هستید؟ بیایید این جا. بیایید این جا. ما این همه خبرنگار زیباروی این جا داریم. بعد از آن که این خبرنگار زن نزد ترامپ رفت و نام خود را «کاترینا پری» معرفی کرد ترامپ خطاب به نخست وزیر ایرلند گفت نام این خبرنگار «کاترینا پری» است و لبخند زیبایی هم بر روی لب دارد. من شرط می بندم که شما با وی رفتار و برخورد خوبی دارید.

مجری بی بی سی گفت این رفتار ترامپ با خبرنگار ایرلندی باعث شد برخی از شهروندان آمریکا در فضای مجازی به این موضوع واکنش نشان دهند و از خبرنگار ایرلندی به علت این رفتار عذرخواهی کنند. خبرنگار ایرلندی هم این رفتار ترامپ را عجیب و نامانوس توصیف کرد.