مصاحبه با روحانی مضروب حادثه دیروز مترو شهر ری در بیمارستان ! + فیلم

صبح دیروز یک مورد درگیری و تیراندازی در مترو شهرری روی داد که ضارب این حادثه کشته شد.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۱
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۸ MB) webm (۴٫۷ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) پزشکان معالج روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر حادثه دیده در مترو شهرری اعلام کردند که عمل جراحی روی وی با موفقیت انجام شده است.

این روحانی که در حال حاضر امام جماعت مسجد محله «دیلمان» از محلات ری است در پی امر به معروف و نهی از منکر و بر اثر حمله فرد میان سالی که حالت عادی نداشت، از ناحیه صورت، گردن و پشت مجروح می‌شود.

بر اساس این گزارش، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر، پس از مصدوم شدن به بیمارستان هفتم تیر شهرستان ری منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین «خلیل ذوالفقاری» ، قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری و دارای ۴۷ سال سن است.

وی در این مصاحبه اظهار داشت: 

ضارب را اصلا ندیدم و به صورت ناگهانی و از پشت با جسمی تیز ضربه ای به گردنم وارد کرد . همه این وقایع در چند ثانیه رخ داد. وقتی ضربه به گردنم وارد شد درصدد مقاومت برآمدم و تلاش کردم جسم تیز را از ضارب بگیرم، به همین دلیل و با مقاومت در برابر حمله ضارب، کف دست چپ و گونه سمت راست صورتم نیز دچار پارگی شد و پس از آن از حال رفته و چیزی متوجه نشدم. 2 نفر از حاضران در ایستگاه نیز تلاش کردند که جسم تیز را از ضارب بگیرند که آنها نیز در جریان درگیری با ضارب مصدوم شدند. موضوع امر به معروف و نهی از منکر و یا درگیری احتمالی بنده با فرد ضارب که از سوی برخی مقامات و نهادها منتشر شد، صحت ندارد.