خسارات گروه شیطان پرستی ری استارت به یک مسجد در تهران !

درب مسجد حضرت جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام «ری استارت» هستند آتش زده شد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۹۴۰٫۳ KB) webm (۱٫۱ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) این افراد در شب با اسپری نام این گروه شیطان پرستی را بر روی زمین نوشتند و با مواد آتش زا ، درب مسجد را به آتش کشیدند. 

سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره آتش سوزی مسجد حضرت جوادالائمه (ع) گفت: 

این حادثه نیز مانند حمله چند روز گذشته به برخی بانک‌ها بوده که عده‌ای جوان تحت تاثیر برنامه ای ماهواره ای دست به چنین اقداماتی زدند.

عده ای جوان تحت تاثیر تبلیغات یک گروه موهن شیطان پرستی تحت عنوان «ری استارت» شبانه به مسجد جوادالائمه در شرق تهران حمله ودرب آن را به آتش کشیده ومتواری شدند.

مسجد حضرت جوادالائمه در بلوار استقلال شرق تهران توسط چندجوان تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام «ری استارت» که در تاثیرشبکه های ضد انقلابی خارج از کشور تبلیغ میشود ، شبانه با اسپری کردن نام این گروه شیطان پرستی بر روی زمین با مواد آتش زا ، درب مسجد را به آتش کشیده وسپس متواری شدند.

«ری استارت» گروهی موهن که توسط سید محمد حسینی از مجریان سابق تلویزیون که پس از مشکلات مالی مجبور به فرار از کشور شد با هدف حمله به مبانی دین مبین اسلام ، شخصیت های مذهبی و انقلاب شکل گرفته است .

حسینی که پس از خروج کشور جذب شبکه های لس آنجلسی برای اجرای برنامه های مختلف در شبکه های ماهواره ای شده است، مهره خیمه شب بازی و بازیچه شدن اهداف شیطانی پشت پرده این شبکه هاست و چند روزی است که گسترده تر از گذشته به تبلیغ این گروه موهن در برنامه های رادیویی، ماهواره ای ودر عرصه شبکه های اجتماعی پرداخته و راه رستگاری جوانان را دوری از دین اسلام، حمله به مساجد و مقدسات معرفی و این ارزش های دینی را بزرگترین مانع برای نسل آینده معرفی می کند.

دعوت هرشب این گروه شیطانی به آشوب خیابانی وآتش زدن مساجد، موجب شد که تعدادی جوان تحت تاثیر این تبلیغات پوشالی در شرایطی که کسی در اطراف مسجد حضور نداشت درتاریکی شب با اسپری کردن نام گروه شیطانی بر روی سنگ فرش پیاده روی روبروی مسجد در شرایطی که چهره خود را پوشانده وترس به خوبی در رفتار این شخص و فیلم بردار همراه آنها پیداست با مواد آتش زا درب مسجد حضرت جواد الائمه در بلوار استقلال شرق تهران را به آتش کشیده ومتواری میشوند.