آغاز جشنواره تابستانی فروش محصولات ایران خودرو (نقدی و اقساطی)

ایران خودرو در آستانه فرارسیدن فصل تابستان و همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) محصولات خود را به صورت نقدی و اعتباری به فروش می رساند. این جشنواره از 20 خرداد آغاز و تا پایان این ماه و یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
هایما s7

به گزارش نوداد در جشنواره تابستانی ایران خودرو، خرید نقدی محصولات پژو پارس، خانواده پژو 405 در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، پژو 206 تیپ 5 و تیپ 2 و 206 صندوقدار، خانواده سمند،‌ رانا، دنا، تندر پیکاپ و دنا با اختصاص سود مشارکت مقطوع برای برخی از آنان به مشتریان پیشنهاد شده است. 

محصولات SUV ایران خودرو شامل سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک، هایماS7 توربوشارژ اتوماتیک و هایماS7 اتوماتیک 2000نیز در سبد فروش تابستانی ایران خودرو قرار دارند. این خودروها به صورت نقدی و اعتباری به مشتریان عرضه شده است.

 هایماS7 تورباشارژ اتوماتیک با تخفیف 4میلیون تومانی و سوزوکی گراندویتارا اتوماتیک با تخفیف 7 میلیون تومانی در خرید نقدی عرضه شده است.

در روش فروش اعتباری این محصولات نیز مشتریان می توانند پس از پرداخت مبلغ اولیه،‌ مابقی وجه خودرو را در بازه زمانی یک تا سه سال پرداخت کنند.

همچنین ایران خودرو محصولات پژو پارس، خانواده پژو 405 در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، خانواده پژو 206 هاچ بک و صندوقدار، خانواده سمند، تندر پیکاپ، رانا و دنا را به صورت اعتباری و با اختصاص تسهیلات مدت دار به متقاضیان عرضه کرده است.

در روش فروش اعتباری، مشتریان می توانند پس از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ اولیه، مابه التفاوت آن را در بازه زمانی 12 تا 24 ماه به انتخاب خود پرداخت کنند. سود تسهیلات پرداختی 20 تا 22 درصد پیش بینی شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانی www.ikco.iranecar.com و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور از مزایای طرح فروش تابستانی ایران خودرو بهره مند شوند.