لامبورگینی Apis مدل 2022 + فیلم و عکس ها

لامبورگینی روز به روز مدلهای جدیدتر با امکانات بینظیرتری را به جهان عرضه می کند مثل مدل اخیرش به اسم Apis که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم. کانسپت لامبورگینی Apis از طریق یک طراح خوش ذوق خلق شده و قرار است از این ابرخودرو در سال 2022 رونمایی شود.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۲ MB) webm (۲٫۷ MB)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) کمپانی خودروسازی ایتالیایی لامبورگینی در تاریخ پرآوازه خود، کانسپت‌ها و نمونه‌های اولیه‌ی فوق‌العاده‌ای را ساخته و معرفی کرده است که از جمله آن‌ها می توان به مدل مفهومی «Terzo Millennio» اشاره کرد. این کانسپت هیبریدی نیرومند و زیبا حدود یک ماه پیش در انستیتوی تکنولوژی ماساچوست رونمایی شد، اما بنظر میرسد حتی خبره‌ترین طراحان و خودروسازان جهان نیز در حال حاضر توان ساخت این خودروی حیرت انگیز را ندارند.

لامبورگینی Apis

اینبار نوبت به یک کانسپت خیره‌کننده‌ دیگر رسیده و طراح خوش‌ذوق و با سلیقه‌ای به نام فرناندو پاستره فرتونانی «Fernando Pastre Fertonani»، کانسپت لامبورگینی Apis را خلق کرده هست. این مدل مفهومی جالب، نشان ‌دهنده مدلی خیالی برای سال 2022 است و می تواند مرز بین رویا و حقیقت را برای بیننده متجسم کند.

لامبورگینی Apis

لامبورگینی Apis از طراحی کاکپیت دوگانه بهره می برد و رانندگی لذت بخشی را برای راننده و سرنشین فراهم میکند.کاپوت رو به پایین ماشین با تعدادی چراغ‌ LED و اسپلیتر فیبر کربنی برجسته شده و کاکپیت دوگانه آن نیز باعث می شود جریان هوا به خوبی از کاپوت عبور کرده و از ورودی بزرگ روی سقف و بال عقب که به شکل خودرو های مسابقه‌ای طراحی شده، بگذرد. 

لامبورگینی Apis

دیفیوزر عقب بزرگ این کانسپت، نمای متفاوتی رابا سایر تولیدات لامبورگینی ایجاد کرده و رینگ‌های فیبر کربنی هم حتی برای یک ابرخودرو تیز میباشند. همینطور چراغ‌های عقب نازک و LED درکنار خروجی‌های اگزوز دوگانه، جلوه خاصی رابه کانسپت لامبورگینی Apis بخشیده‌اند. هنوز فرتونانی چیزی را برای پرفورمنس این مدل مفهومی توصیه نکرده، اما با توجه به ابرخودرو بودن Apis و همینطور ظاهر آینده‌نگرانه آن، میتوان یک پیشرانه هزار اسب بخاری هیبریدی را برای این ماشین تجسم کرد. حداکثر سرعت Apis نیز چیزی در حدود 321 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

لامبورگینی Apis

نکته نگران کننده آنجاست که متاسفانه کانسپت لامبورگینی Apis شانس چندانی برای ورود به خط تولید این کمپانی ایتالیایی را نخواهد داشت، اما شاید از طراحی آن در ابرخودرو دیگری از لامبورگینی بهره گیری شود. فرتونانی دراین باره می گوید کانسپت Apis یک لامبورگینی واقعی است و ما آنرا قبول داریم.

لامبورگینی Apis