رونمایی هواپیمایی امارات از سوئیت اختصاصی بوئینگ 777 + فیلم و عکس ها

شرکت هواپیمایی امارات از سوئیت اختصاصی تازه‌ای برای «فرست کلاس» (First Class) بوئینگ 777 رونمایی کرد.

  1. ۹ ماه،۴ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۵٫۱ MB) webm (۱٫۹ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) شرکت هواپیمایی امارات که بزرگ‌ترین شرکت هوایی خاورمیانه است، با الهام از مرسدس بنز کلاس اس، سوئیت‌های اختصاصی برای بوئینگ 777 ارائه می‌کند.

فرست کلاس امارات

نمایشگاه «دبی ایر شو» (Dubai Airshow) نمایشگاه دوسالانه‌ای است که از ۱۹۸۹ در دبی برگزار می‌شود. شرکت هواپیمایی امارات امروز و در «دبی ایر شو» ۲۰۱۷، جدیدترین سوئیت اختصاصی خود را معرفی کرد که ویژه‌ی فرست کلاس است.

هواپیماهای بوئینگ 777-300ER از این پس دارای سوئیت‌های خصوصی حدود ۴ متر مربعی هستند. این کابین‌های جدید ۲ متر و ۱۳ سانتی‌متر طول دارند و دارای در کشویی به بلندای حدود ۲ متر، پنجره‌ی قدی و صفحه نمایش ۳۲ اینچی هستند.

سوییت جدید امارات

سوئیت‌های اختصاصی که وسط کابین قرار گرفته‌اند، به «پنجره‌های مجازی» مجهز می‌شوند که قرار است هر آن‌چه دیگران از پنجره تماشا می‌کنند، به نمایش بگذارد.

البته رییس شرکت هواپیمایی امارات، «سِر تیم کلارک» (Sir Tim Clark) می‌گوید کیفیت این تصویر حتی بهتر از چیزی است که با چشم غیرمسلح می‌بینیم.

سوییت جدید امارات

یکی دیگر از امکانات این سوئیت‌ها، تماس ویدیویی است که ارتباط مسافران را با خدمه‌ی پرواز برقرار می‌کند. دما و میزان نور هم قابل‌تنظیم است.

کلارک در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

در طراحی صندلی‌، نورپردازی و چرم از مرسدس بنز الهام گرفته‌ایم.


شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد:

تغییراتی در صندلی‌های کلاس تجاری (Business class) در هواپیمای 777 ایجاد شده که این تغییرات با الهام از طراحی داخلی ماشین‌های اسپرت مدرن صورت گرفته‌ است.

سوییت جدید امارات

صندلی‌های کلاس اقتصادی (Economy) پشتی تمام‌چرم با پنل کناری قابل‌انعطاف دارند که به‌صورت عمودی قابل‌تنظیم است.

تیم کلارک نوید داد قرار است در هواپیمای A380 هواپیمایی امارات هم تغییرات مشابهی رخ دهد.

فرست کلاس امارات