چیزی درحد فاجعه برای پرسپولیسی ها

سوابق اولگ بیلیک، دروازه بان اوکراینی پرسپولیس

اولگ بیلیک تنها 18 سال دارد و پرسپولیسی ها به خاطر آن به دنبال جذب او رفتند تا بتوانند یک جای خالی در لیست بزرگسالان خود نگه دارند و رامین رضاییان را به تیم برگردانند.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
تیم فوتبال پرسپولیس

روز دوشنبه یک دروازه بان اوکراینی 18 ساله برای مذاکره و امضای قرارداد با پرسپولیس وارد ایران شد و بازی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی برابر فولاد را از نزدیک تماشا کرد.

این بازیکن که اولگ بیلیک نام دارد از سه شنبه برای تست در تمرینات پرسپولیس حاضر شد تا در صورت موافقت برانکو به جمع سرخپوشان ملحق شود و جانشین الکساندر لوبانوف ازبکستانی در این تیم شود.

بیلیک تنها 18 سال دارد (متولد 1998میلادی) و پرسپولیسی ها به خاطر آن به دنبال جذب او رفتند تا بتوانند یک جای خالی در لیست بزرگسالان خود نگه دارند و رامین رضاییان را به تیم برگردانند. کسی که قرار است در صورتی که بیرانوند محروم یا مصدوم شد از دروازه یکی از پرطرفدارترین تیم های ایرانی حفاظت کند.

بیلیک امسال از تیم زیر 19 ساله اسکالا استریی اوکراین به تیم اصلی منتقل شده و در دو بازی این تیم در لیگ یک اوکراین (سطح دوم فوتبال این کشور) روی نیمکت نشسته است که آخرین آن 30 جولای (شنبه همین هفته) بوده است. از سوابق ملی این بازیکن جوان هم هنوز چیزی منتشر نشده است. 
همرسانی نوشتار: