مظلومیت یحیی گل محمدی در ذوب آهن

از ابتدا ذوبی ها خواهان اسکوچیچ بودند

سعید آذری مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درپی اختلافات به وجود آمده به بن بست رسیده اند و به این ترتیب دراگان اسکوچیچ جانشین گل محمدی در تیم ذوب آهن خواهدشد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
یحیی گل محمدی برکنار شد

یحیی گل محمدی تا اطلاع ثانوی از نشستن روی نیمکت ذوب آهن محروم شد. این محرویمت را کمیته انضباطی باشگاه اعلام کرده است. قرار است درباره او هیئت مدیره باشگاه تصمیم نهایی را بگیرد.

سعید آذری مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درپی اختلافات به وجود آمده به بن بست رسیده اند و جدایی گل محمدی از تیم فوتبال ذوب آهن تقریبا قطعی است.

بر همین اساس، طبق اطلاعات کسب شده دراگان اسکوچیچ اصلی ترین گزینه باشگاه ذوب آهن برای انتخاب به عنوان جانشینی گل محمدی است.

مسئولان تیم فوتبال ذوب آهن پیش از شروع فصل هم به دنبال جذب اسکوچیچ بودند و مذاکراتی با این مربی انجام داده بودند.

گل محمدی به خاطر حضور ذوب آهن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فینال جام حذفی حاضر به مذاکره با تیم های خواهانش سایپا و فولاد نشد و پس از آن ذوب آهن، نفت تهران و صبا تنها تیم های بدون مربی بودند که نفت و صبا هم تیم های بلاتکلیف بودند و به این ترتیب گل محمدی حاضر شد با کاهش مبلغ قراردادش با ذوب آهن قرارداد ببندد.

در همان مقطع ذوب آهن مذاکراتی را با اسکوچیچ انجام داده بود اما در نهایت گل محمدی در ذوب آهن ماندگار شد. حال خبرها حاکی از آن است که اسکوچیچ دوباره تبدیل به اصلی ترین گزینه هدایت ذوب آهن اصفهان شده است. 
همرسانی نوشتار: