غروب غم انگیز میلان

برلوسکونی سر انجام میلان را به چینی ها فروخت!

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
برلوسکونی میلان را به چینی ها فروخت

خبر کوتاه بود: سیلویو برلوسکونی مالک قدیمی و جنجالی باشگاه میلان به رسانه ها اطلاع داد که پس از کش و قوس های فراوان باشگاه آث میلان، از قدیمی ترین و پرافتخار ترین باشگاه های ایتالیا و جهان به سرمایه گذارانی ناشناس از چین واگذار خواهد شد.

شرکت سرمایه گذاری ورزشی سینو-یوروپ که مالکانی چینی دارد یه زودی میلان را در اختیار می‌گیرد و این باشگاه پس از ۱۲۰ سال و برای نخستین بار توسط مالکانی غیر ایتالیایی اداره خواهد شد.

مبلغ این انتقال ۷۴۰ میلیون یورو (معادل تقریبی ۳،۰۰۰ میلیارد تومان) اعلام شده و به زودی این شرکت مدیرعامل جدید این باشگاه را اعلام می‌کند. هواداران ناراضی روسونری (لقب میلان به معنای قرمز و سیاه) به شوخی نام جدیدی برای میلان در نظر گرفته اند: آث مولان (مولان قهرمان زن یک افسانه چینی).

البته همه هواداران از این فروش ناراضی نیستند و برخی امیدوارند تا این باشگاه که در چند فصل اخیر نتایج نابود کننده ای در لیگ سری آ گرفته مجددا از خاکستر این حوادث بیرون آمده و با تزریق سرمایه هنگفت خارجی بتواند نسبت به جذب بهترین های اروپا اقدام کند و سرنوشتی مانند منچستر سیتی یا پاری سن ژرمن پیدا کند.
همرسانی نوشتار: