طبق آخرین اخبار از باشگاه استقلال تهران

کنعانی زادگان از لیست بازیکنان استقلال خارج شد

عصر دیروز پس از پایان تمرین، علی منصوریان و سید مهدی رحمتی در میانه زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی جلسه ای خصوصی برگزار کردند و طی این جلسه صحبت های مهم و جدی فی مابین طرفین رد و بدل شد؛ منصوریان قصد دارد جا به جایی هایی در لیست تیم داشته باشد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
محمدحسین کنعانی زادگان

مدافع تیم فوتبال استقلال از فهرست تیمش خارج خواهد شد و به جای وی یک بازیکن جذب می‌شود.

محمدحسین کنعانی‌زادگان که امسال از ملوان به استقلال آمده در دیدار با استقلال خوزستان روی صحنه گل دوم به واسطه تکلی که زد با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و اگرچه تنها 30 درصد از رباط صلیبی این بازیکن با پارگی روبهرو شده اما طبق تشخیص کادر پزشکی استقلال، این مدافع باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

قرار است کنعانی‌زادگان طی روزهای آینده با تشخیص کادر پزشکی و دکتر نوروزی بعد از بازگشت از المپیک تحت عمل جراحی قرار بگیرد و همین موضوع باعث می‌شود این بازیکن چند ماهی از میادین فوتبال دور بماند. حالا با این اتفاق کادر فنی تیم استقلال تصمیم گرفته که نام محمدحسین کنعانی‌زادگان را از فهرست استقلال خارج کرده و به جای وی یک مدافع جذب کنند. هرچند که در این بین گفته می شود مصاحبه وی بعد از شکست استقلال مقابل نفت آبادان در خصوص کادرفنی استقلال نیز در این مسئله بی تأثیر نیست.

اگرچه این روزها شایعات زیادی پیرامون حضور پادووانی در استقلال مطرح شده اما هنوز در مورد این بازیکن تصمیم نهایی اتخاذ نشده و منصوریان در انتظار انتخاب مدیرعامل جدید استقلال است تا بتواند برای جذب مدافع جدید با او صحبت کند.

از سوی دیگر عصر دیروز هم پس از پایان تمرین، علی منصوریان و سید مهدی رحمتی در میانه زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی جلسه ای خصوصی برگزار کردند و طی این جلسه صحبت های مهم و جدی فی مابین طرفین رد و بدل شد. گمانه زنی ها حاکی از این است که منصوریان قصد دارد جا به جایی هایی در لیست تیم داشته باشد. همرسانی نوشتار: