تنها ۲۴ ساعت بعد از ۴ تایی کردن بارسلونا

لیورپول مقابل ماینتس بی ادعا چهار تایی شد!

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
لیورپول ۰ - ۴ ماینتس

تنها ۲۴ ساعت زمان لازم بود تا لیورپولی که در شگفتی کامل ابرقدرت فوتبال جهان، بارسلونا را با چهار گل در هم کوبیده بود خود طعمه تیمی به مراتب بی ادعاتر به نام ماینتس آلمان شود آن هم با تکرار همان نتیجه عجیب و غریب چهار بر صفر!

البته یورگن کلوپ در دفاع برای کسب این نتیجه در مقابل تیم قدیمی خود می‌تواند بهانه فاصله کم ۲۴ ساعته بین دو بازی و سفر به کشور دیگر را بیاورد اما این باعث نمی‌شود تا هواداران شوخ طبع ماینتس از شوخی با نتیجه خودداری بورزند. این کاربران با توییت هایی که برخی از آن ها در پایین آمده لیورپول و بارسلونا را مورد استهزاء قرار داده اند:

  • «ماینتس همین الان ۱۶ هیچ بارسلونا رو برد!»
  • «لیورپول تنها باشگاهی در جهان است که همزمان می‌تواند بارسا را چهارتایی کند اما جلوی تیم بی نام و نشان چهار تایی شود»
  • «به نظرم اینطور می‌آید که لیورپول برای قهرمانی بوندسلیگا هم شانسی ندارد»
  • «از قهرمانی اروپا تا سقوط به دسته پایین تر تنها در یک شب»
  • «فکر کنم کلوپ این بازی رو بیش از حد دوستانه گرفته بود»

در بازی قبلی «مانه» خرید ۳۴ میلیون پوندی گل نخست لیورپول را به بارسلونا زد و در همان نیمه اول گل به خودی «ماسکرانو» نتیجه را دو بر صفر به نفع لیورپول کرد. در نیمه دوم هم «اوریجای» و «گروجیچ» گل های دیگر لیورپول را در مقابل بارسا به ثمر رساندند تا هواداران لیورپول به فکر شروع یک فصل رویایی برای تیمشان باشند اما نتیجه امشب لیورپول در مقابل یکی از تیم های ملقب به آسانسور بوندسلیگا آب سردی بود بر صورت هواداران در حال رویا دیدن لیورپول. به نظر می‌رسد ممکن است هواداران لیورپول این فصل را هم به مانند ۲۰ سال گذشته «تنها گام برندارند».

 
همرسانی نوشتار: