تغییرات بنیادین در استقلال

منصوریان باید به فرهاد مجیدی حساب پس بدهد !

در روزهایی که هیات مدیره استقلال 2 عضو کم دارد، وزیر ورزش و جوانان تصمیم دارد ستاره سال‌های نه چندان دور این باشگاه را به عنوان عضو فنی هیات مدیره انتخاب کند.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
مجیدی منصوریان

به گزارش نوداد، بعد از درگذشت منصور پورحیدری هیات مدیره استقلال یک عضو کم داشت که با استعفای چند ماه پیش شهاب جهانیان تعداد اعضای ناقص هیات مدیره به 2 نفر رسید.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان چند وقتی است که اعلام کرده به زودی هیات مدیره استقلال ترمیم خواهد شد که به نظر می‌رسد او قصد دارد از فرهاد مجیدی به عنوان عضو فنی استفاده کند.

نکته جالب این است که طی هفته‌های گذشته مجیدی جلساتی با مسعود سلطانی فر و البته محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان هم در وزارتخانه برگزار کرده است تا در مورد این پست مهم تصمیم‌گیری شود.

البته گفته می‌شود مجیدی به مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده که اولویتش انجام کارهای فنی و مربیگری است اما همچنان مسعود سلطانی‌فر در نظر دارد تا کاپیتان محبوب آبی‌ها را مجاب به عضویت در هیات مدیره باشگاه کند.

در صورتی که فرهاد مجیدی عضویت در هیات مدیره را قبول کند بی‌تردید باشگاه استقلال پرخبرتر و البته برای هواداران این تیم جذاب‌تر خواهد شد.