دوربین مخفی حرفه ای و هولناک با بازیکن مشهور فوتبال و همسرش + فیلم

«رامز گالل» مجری مشهور تلویزیونی مراکش که به انجام شوخی های غیر متعارف با چهره های بزرگ شهره است، این بار «رمضان صبحی» را طعمه خود قرار داد.

  1. ۱ هفته،۳ روز قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۲۱٫۱ MB) webm (۶٫۰ MB)
نوداد -

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) «رمضان صبحی» فکر می کرد قرار است برای یک مصاحبه تلویزیونی دعوت شود اما طی یک حرکت برنامه ریزی شده، ماشینی که او را حمل می کرد گرفتار یک گودال شنی عمیق شد و این بازیکن و همسر او علیرغم ترس فراوان، خود را به هر طریقی به سقف ماشین رساندند تا از این خطر در امان باشند. 

در آن دقایق ماشین «رمضان صبحی» غرق در شن شده بود و به همین دلیل این بازیکن خود را به سقف اتومبیل رساند.

اما «رامز گالل» که در گذشته بارها با ستارگان بزرگ چنین شوخی های کرده بود و «آنتونیو باندراس» را درگیر آتش سوزی هتل و «پاریس هیلتون» را برابر صحنه سقوط هواپیما قرار داده بود، برای «رمضان صبحی» نیز برنامه های جدیدی چیده بود. 

در همان لحظاتی که رمضان صبحی درگیر گودال شن بود، مجری مشهور با پوشیدن لباس یک «اژدهای کومودو» به سمت بازیکن جوان «استوک سیتی» حمله ور شد و شرایط برای «رمضان صبحی» بسیار دشوارتر شد، زیرا او و همسرش احساس می کردند به زودی طعمه این حیوان گرسنه خواهند شد.

بالاخره و بعد از دقایقی، «رامز گالل» ماسک خود را کنار زد و صبحی متوجه شوخی عجیب این مجری مشهور شد.

اما واکنش بازیکن جوان نیز به این حرکت آرام نبود و صبحی با دنبال کردن «رامز گالل» و ضرب و شتم او، انتقام سختی از این شوخی ترسناک گرفت تا این داستان عجیب اینگونه به پایان برسد.