لحظاتی پیش ...

رونالدو عکسی از دوقلوهایش منتشر کرد ! + عکس

چند ساعت پس از شکست خوردن تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام کنفدراسیون‌ها، کریستیانو رونالدو، کایپیتان تیم ملی پرتغال، اعلام کرد صاحب دوقلو شده است.

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
کریستیانو رونالدو

به گزارش نوداد، پس از پایان دیداری که که شاهد شکست خوردن پرتغال از شیلی در ضربات پنالتی بود، رونالدو روی صفحه فیس بوک خود نوشت: «خوشحالم که بالاخره توانستم برای اولین بار پیش بچه‌هایم باشم.»

ستاره ۳۲ ساله تیم رئال مادرید اسپانیا در این پیام خود اعلام کرد که با وجود به دنیا آمدن دوقلوها «روح و بدن» او در اختیار تیم ملی فوتبال پرتغال بود، و متاسف است که تیم ملی نتوانست «به هدف اصلی ورزشی» خود برسد.

رونالدو و دوقلو ها

در طی روزهای گذشته، برخی از رسانه‌های پرتغالی بارها خبر پدر شدن رونالدو را اعلام کرده بودند. بنا بر این گزارش‌ها، اوا و ماتئو روز هشتم ماه جاری در آمریکا از (رحم اجاره‌ای) مادر جایگزین به دنیا آمده بودند.

فرزند قبلی رونالدو، کریستیانو رونالدو جونیور، هم متولد ماه ژوئن است. او در ماه ژوئن سال ۲۰۱۰ به دنیا آمد.

فدراسیون فوتبال پرتغال در بیانیه‌ای اعلام کرد پیش از آغاز مسابقات جام کنفدراسیون‌ها از پدر شدن رونالدو مطلع بوده و همراهی رونالدو با هم‌تیمی‌هایش را "حرکتی تحسین آمیز" توصیف کرد.

فدراسیون فوتبال پرتغال با اعلام این خبر که در پی شکست خوردن تیم ملی پرتغال در مرحله نیمه‌نهایی، رونالدو دیگر برای حضور در دیدار رده‌بندی همراه تیم ملی پرتغال نمی‌ماند، گفت: «باید ورزشکار را رها کنیم تا بتواند بالاخره با بچه‌های خود آشنا شود.»