کیروش عصبانی از ماجرای محرومیت طارمی

شرم آور است، یکی باید این اتفاق را گردن بگیرد !

کارلوس کی روش از اتفاقی که برای مهدی طارمی افتاده است بسیار عصبانی است و آن را موجب خدشه وارد شدن به اعتبار ایران در مجامع بین المللی می داند.

  1. ۱۲ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۴ MB) webm (۱٫۹ MB)

به گزارش سرویس ورزشی نوداد، کارلوس کی روش در سکوت خبری اردوی تیم ملی را برای دو بازی دوستانه برابر توگو و روسیه آغاز کرد. او در حاشیه تمرین تیم ملی درباره شرایط این روزهای تیم و ماجراهای مختلفی از جمله اتفاقی که برای مهدی طارمی افتاد صحبت کرد. کی روش در این باره گفت:

اتفاقی که برای مهدی طارمی رخ داده است شرم آور است.

کارلوس کی روش اما در بخش دیگری از صحبت هایش درباره ماجرای محرومیت مهدی طارمی گفت:

من امروز تلاش کردم با جزئیات بیشتر از کل داستان مطلع بشوم و به شخصه فکر می کنم اتفاقی که برای طارمی افتاد برای اعتبار بین المللی فوتبال ایران شرم آور است و ضربه بزرگی به اعتبار ایران درعرصه بین المللی به حساب می آید.

او ادامه داد:

مطمئنا این اتفاق هم به طارمی و هم هواداران و هم باشگاه ضربه می زند اما نکته این جا است که تیم ملی هم از این ماجرا متضرر می شود. خود طارمی هم از لحاظ روحی دچار مشکل می شود و ما وظیفه داریم در چند ماه آینده بازیکن را آماده نگه داریم تا برای بازی های ملی آماده شود. اما باید بگویم این اتفاق در سال 2017 شوک آور است و لطمه زیادی به اعتبار فوتبال ایران می زند. به نظر من چنین حادثه ای خیلی عجیب است و یک نفر باید مسئولیت این اتفاق را قبول کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه و فدراسیون می توانند این محرومیت را کاهش بدهند گفت: 

من هیچ چیزی نمی دانم و این مسایل به تیم ملی ارتباطی پیدا نمی کند. هر اتفاقی که بیفتد ما باید بازیکن را آماده نگه داریم هرچند بازهم می گویم این اتفاق نباید رخ می داد.