گزارش کامل اردوی تیم ملی در ماه نوامبر !

تیم ملی فوتبال کشورمان اردوی نوامبر را با دو  پیروزی برابر پاناما و ونزوئلا به پایان رساند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
گزارش کامل اردوی نوامبر تیم ملی

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار استقلال و پرسپولیس) تیم ملی فوتبال کشورمان که خود را برای جام جهانی 2018 روسیه آماده می کند، مسابقات آماده سازی ماه نوامبر را در هلند با دومین پیروزی که برتری یک بر صفر مقابل ونزوئلا بود به اتمام رساند. زننده تک گل مسابقه علیرضا جهانبخش بود که پس از همکاری خوب وحید امیری در ابتدای نیمه دوم به ثمر رسید.

سرمربی تیم ملی پس از پیروزی مقابل پاناما، بازی در برابر ونزوئلا را با چند تغییر آغاز نمود تا تمامی نفرات تیم تجربه کسب نمایند.

مسابقه با فرصتهای خوبی که ایران به دست آورد آغاز شد و در 10 دقیقه نخست 3 شوت به سمت دروازه ونزوئلا نواخته شد اما ثمری نداشت. ونزوئلا نیز پاسخ داد و در دقیقه 12 نخستین شوت را روانه دروازه ایران نمود. مسابقه با مالکیت توپ و تسلط تیم ایران ادامه یافت و ونزوئلا در این نیمه ضد حمله را در دستور کار قرار داده بود اما تا پایان نیمه اول گلی به ثمر نرسید.

در نیمه دوم ایران 3 تعویض انجام داد که طی آن محمد رشید مظاهری، اکبر ایمانی و سامان قدوس با بیرانوند، عزت اللهی و دژاگه تعویض شدند.

مظاهری با یک دفاع خوب و دقیقا پس از آنکه ایران موقیعت خوبی داشت، آغاز نمود. در دقیقه 56 قوچان نژاد گلی به ثمر رساند اما داور به نشانه آفساید گل را نپذیرفت. گل ایران کمی پس از آن با همکاری خوب امیری و گلزنی جهانبخش بدست آمد.

تیم ملی تا پایان مسابقه با حضور ایمانی، کاوه رضایی و امید ابراهیمی موقیعت های خوبی را در طرفین خلق نمودند. مظاهری هم چند توپ گیری خوب داشت و در سوی دیگر زمین سردار آزمون هم موقیعت گلزنی مناسبی در مقابل دروازبان ونزوئلا داشت که توسط دروازبان دفع شد.

پس از این اردو در نوامبر، روزهای رسمی فیفا برای مسابقه دوستانه در ماه مارس خواهد بود که تیم ملی دوباره به میدان باز می گردد.