خبر خوش برای پرسپولیس !

گرشاسبی در خصوص وضعیت بدهی های پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
لیگ برتر فوتبال - پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال) حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست موقت پرسپولیس می گوید برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد، این موضوع مورد تاکید وزیر و هیات مدیره است.

حمیدرضاگرشاسبی به پایگاه خبری وزارت وزارت ورزش و جوانان گفت:

با تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان بخشی از مطالبات ما از حامی مالی برای پرداخت درصدی به کادر فنی و بازیکنان دریافت شده و ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت می شود.

گرشاسبی ادامه داد:

تمرینات پرسپولیس با برنامه و منظم دنبال می شود و هواداران اصلا نگران نباشند و با دریافت مجوز حرفه ای گری از کنفدراسیون فوتبال آسیا که با پیگیری مستمر وزیر و رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت از این بابت هم مانند استقلال و تراکتور سازی هم نگرانی نداریم.

سرپرست موقت پرسپولیس درباره قرار داد برانکو گفت:

خود من در این مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت وزیر ورزش و جوانان(مسعود سلطانی فر) و هواداران از برانکو، با او جلسه ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره برانکو در پرسپولیس می ماند چرا که عاشق ایران و عاشق پرسپولیس است.

گرشاسبی با ابراز تاسف از حادثه زلزله در غرب کشور و جان باختن هم وطنان گفت:

هیات مدیره، بازیکنان و کادر فنی هم در غم آنها شریک است و ان‌شاالله فردا صبح در برنامه گل ریزان جامعه ورزش کشور در مقابل ورزشگاه شهید شیرودی حاضر خواهیم شد.