تلاش بارسا برای جذب کوتینیو در ژانویه ادامه دارد !

از بارسلونا خبر می‌رسد این باشگاه در ادامه تلاش‌هایش برای به خدمت گرفتن فیلیپه کوتینیو، قصد دارد در اواخر ماه نوامبر، هیئتی را روانه انگلستان کند تا با مدیران لیورپول مذاکره کند.

  1. ۱ سال قبل
هافبک برزیلی لیورپول - لیورپول

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار فوتبال خارجی) بارسا که در نقل و انتقالات تابستانی به شدت به دنبال جذب کوتینیو بود، در نهایت به سد محکم لیورپول برخورد کرد و نتوانست به هدفش برسد. با این حال، به نظر می‌رسد این تیم قصد ندارد از تلاش برای جذب این ستاره برزیلی دست بردارد. بارسا این بار می‌خواهد شانسش را در نقل و انتقالات زمستانی امتحان کند. به گزارش Mundodeportivo" به همین دلیل هم بارسا برنامه دارد در اواخر ماه نوامبر هیئتی را به لیورپول بفرستد تا در ملاقات با مدیران این باشگاه، رسما علاقه‌شان به کوتینیو را اعلام کنند.

بارسا در این ملاقات، بار دیگر پیشنهاد 80 + 30 را روی میز خواهد گذاشت و البته می‌داند که برای راضی کردن لیورپول باید بیشتر از این‌ها بپردازد. منتهی، هدف بارسلونا از ترتیب دادن این ملاقات این است که بداند لیورپول تا چه اندازه مایل به فروش کوتینیوست. از آنجایی که برنامه فصل جاری لالیگا به دلیل در پیش بودن جام جهانی در ژانویه نیز فشرده خواهد بود، والورده و کادر فنی به باشگاه اعلام کرده‌اند اگر قرار است بازیکنی جذب شود، هر چه زودتر خریدش انجام شود تا بتوانند روی او حساب کنند. گرچه بارسا اگر بداند که لیورپول فروشنده است، مشکلی برای انتظار تا آخر ژانویه ندارد.

کوتینیو تا سال 2022 با لیورپول قرارداد دارد و اگر هم در ژانویه به بارسا منتقل شود، نمی‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود. گرچه به نظر می‌رسد بارسا با این موضوع هم مشکلی ندارد!