فاجعه 79 روزه برای اسطوره پرسپولیس !

علی دایی و سایپا در 9 دیدار اخیر خود طی 79 روز تنها یک بار موفق به کسب برد مقابل حریفان شده است.

  1. ۱ سال قبل
79 روز و تنها یک برد برای شهریار

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال) علی دایی و سایپا بعد از برد یک بر صفر مقابل استقلال و علی منصوریان در هفته چهارم لیگ هفدهم که 26 مرداد ماه برگزار شد، تنها یک بار طعم برد را چشیده اند آن هم در جام شهدا! سایپا در هفته های پنجم و ششم مغلوب تراکتورسازی و پدیده شد و پس از آن 4 هفته متوالی به تساوی یک بر یک مقابل پارس جنوبی جم، ذوب آهن، سپیدرود و فولاد خوزستان دست یافت. تیم دایی در آخرین دیدار خود در لیگ برتر نیز با 2 گل مغلوب پرسپولیس شد تا افول شهریار در ماه های اخیر تکمیل گردد.

اما جام شهدا فرصتی بود تا دایی در تعطیلات لیگ تیمش را از نو بسازد. سایپا این تورنمنت را با برد سخت و دشوار 3 بر 2 مقابل پارس جنوبی جم آغاز کرد؛ اما در دیدار نهایی با 3 گل مغلوب یحیی گل محمدی و شاگردانش در تراکتورسازی شد. این دومین باخت متوالی دایی به یحیی در این فصل بود آن هم با 5 گل خورده و بدون گل زده!

با احتساب این نتایج شهریار در 9 دیدار اخیر خود طی 79 روز تنها یک بار موفق به کسب پیروزی شده و این نتایج برای کسی که به نباختن و بردطلبی شهره بوده، اصلا نمی تواند قابل قبول باشد. دایی همه توانش را برای آماده سازی سایپا در ایام تعطیلات لیگ به کار بست؛ اما هنوز نتوانسته روند خوب 4 هفته ابتدایی این فصل را تکرار کند.

سایپا در هفته دوازدهم مهمان نفت تهران خواهد بود و باید منتظر ماند و دید دایی مقابل حمید درخشانی که زمانی جانشین وی در پرسپولیس شد، می تواند به روند ناکامی اش در لیگ برتر پایان دهد یا نه!

همرسانی نوشتار: