واکنش ونگر به بازنشستگی در فوتبال !

آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال می گوید قصد دارد پس از ترک نیمکت توپچی ها، هدایت یک تیم در جام جهانی را بر عهده گیرد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
آرسنال - لیگ برتر

به گزارشسرویس ورزشی نوداد (اخبار فوتبال خارجی) آرسن ونگر سرمربی آرسنال که از سال 1996 هدایت این باشگاه را بر عهده دارد و روزهای تلخ و شیرینی را در این تیم سپری کرده است، طی سال های اخیر به حضور در تیم ملی انگلیس لینک شده بود. وی در مصاحبه با beIn Sports در خصوص آینده مربیگری اش در حوزه ملی گفت:

شاید بله من این کار را در برهه ای انجام دهم، اما در حال حاضر دوست دارم هر روز زندگی ام را در باشگاه مشغول باشم، زیرا آزمایشی واقعی در اینجا وجود دارد. چهار یا پنج هفته تجربه متفاوتی خواهد بود، تمرکز بیشتری می خواهد، ولی معتقدم یک تجربه واقعی مربیگری، بر اساس حضور روزانه رقم خواهد خورد. با این حال من همیشه قدرت فیزیکی انجام این کار را ندارم، بنابراین شاید مربیگری در عرصه ملی را بر عهده بگیرم.

ونگر که در گذشته هدایت تیم ملی انگلیس را رد کرده بود، در سال گذشته اذعان کرده بود: "اگر روزی آزاد باشم، چرا که نه؟" گزارش شده است که وی در سپتامبر 2016 و پیش از اینکه گرت ساوتگیت به صورت دائمی جایگزین سم آلردایس در تیم ملی انگلیس شود، ملاقاتی با مقامات FA داشته است. همچنین تلگراف گزارش داده که این مربی فرانسوی پس از استعفای روی هاجسون بعد از ناکامی در یورو 2016، اولویت فدراسیون فوتبال انگلیس بود. اگر چه هر دو بار وی با جدایی از آرسنال مقاومت کرد، اما مربیگری در جام جهانی را وسوسه انگیز می داند:

این یک واقعیت است که زندگی من با فوتبال گره خورده است و البته با حالات فیزیکی من کاملا مرتبط است. اما تا پایان زندگی ام در فوتبال خواهم ماند. من نمی دانم شاید به عنوان یک مدیر همچون یک مربی فوتبال، همانطور که به صورت طولانی مدت در مربیگری حضور داشتم، اما یک روز متوقف خواهد شد و البته قطعا در فوتبال باقی خواهم ماند.

او در خصوص احتمال مربیگری اش در جام جهانی 2022 قطر می گوید:

ممکن است؛ شما هرگز نمی دانید!
همرسانی نوشتار: