صدور مجوز حرفه ای یعنی ماستمالایز کردن فوتبال غیرحرفه ای !

مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان از تصویب بیشتر لوایح وظایف و اختیارات وزارتخانه در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
صدور-مجوز-اتحادیه-باشگاههای-ورزشی-بر-دوش-وزارت-ورزش-گذاشته-شد

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار استقلال و پرسپولیس) و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی در خصوص چهارمین جلسه بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: این لایحه پنج ماده شامل تعاریف، اهداف، اختیارات، وظایف وزارت ورزش و جوانان در هر دو حوزه و همچنین ماده ای در خصوص شورای عالی ورزش دارد.

مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان این که با جمع بندی، این شرح وظایف به تصویب کمیسیون فرهنگی رسید، اظهار داشت: سعی شده است تا در بررسی این لایحه توجه یکسانی بین مسائل ورزشی و امور مرتبط با جوانان انجام گیرد.

وی ادامه داد: امروز تا اواسط ماده چهارم لایحه پیش رفتیم و با تغییرات جزئی اکثر مصوبات کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی به تصویب این کمیسیون رسید که شاخص ترین آن صدور مجوز اتحادیه باشگاه های ورزشی بود که جزو وظایف وزارت ورزش و جوانان گذاشته شد.

عزیزی با ابراز امیدواری از جمع بندی بررسی لوایح وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان طی دو جلسه دیگر با کمیسیون فرهنگی، اظهار داشت: فکر می کنیم طی دو جلسه آینده لایحه شرح وظایف تکمیل و جهت تصویب به صحن علی مجلس ارجاء شود.

این مقام مسئول در وزارت ورزش و جوانان همچنین از بررسی لایحه اصلاح ساختار بخشی از دولت که یک بخش آن مربوط به انتزاع ورزش از جوانان بود، در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که با توجه به خصوصی بودن این جلسه، محتویات آن از طریق دولت اطلاع رسانی می شود.

وی درتکمیل صحبت های خود گفت: ضمناً هفته گذشته لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی هم به تصویب رسید.

همرسانی نوشتار: