فاجعه تازه برای استقلال !

وکیل امیرحسین صادقی از ارسال شکایت این بازیکن به فیفا به واسطه مطالباتش از استقلال خبر داد.

  1. ۱ سال قبل
لیگ برتر ایران - جام خلیج فارس - استقلال تهران

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال) آرش شکرریز، وکیل امیرحسین صادقی در رابطه با بحث مطالبات این بازیکن از باشگاه استقلال اظهار داشت که مسئولان باشگاه نسبت به پرداخت مطالبات موکلش بی توجه هستند و از همین رو با ارسال شکایت به فیفا خواستار محرومیت استقلال از پنجره نقل و انتقالات شده اند.

امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال که حدود یک میلیارد و 50 میلیون تومان از این باشگاه طلبکار است به دلیل بی‌توجهی مسئولان این باشگاه به درخواست‌های این بازیکن برای وصول مطالباتش با ارسال نامه به کمیته تعیین وضعیف فیفا خواستار محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتی آینده شد.

آرش شکرریز، وکیل امیرحسین صادقی با اعلام این خبر گفت:

با توجه به درخواست‌های مکرر ما برای روشن شدن وضعیت طلب یک میلیارد و 50 میلیون تومانی صادقی و همچنین بی‌توجهی مسئولان باشگاه و لغو نشستی که خودشان درخواست داده بودند نامه‌ای را تنظیم و به کمیته تعیین وضعیت فیفا ارسال کردم. آقای داورزنی معاون وزیر ورزش چند شب پیش در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد که مشکلات باشگاه‌ها حل شده است. اگر حل شده است آقای داورزنی به ما اعلام کنند ما کی و کجا خدمت او برسیم تا مطالبات صادقی را دریافت کنیم!

وی افزود:

از آنجا که طبق آئین‌نامه جدید فیفا در صورتی که یک بازیکن بیش از 2 ماه از یک باشگاه طلبکار باشد و آن را پرداخت نکند، بازیکن مربوطه می‌تواند با شکایت مانع فعالیت نقل و انتقالاتی این باشگاه شود. به همین علت از آنجا که امیرحسین صادقی اقرارنامه  نامه رسمی باشگاه استقلال را برای پرداخت مطالباتش دارد و آن را دریافت نکرده است نامه‌ای را به فیفا تنظیم و خواستار محرومیت باشگاه استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی آینده شدم. قرار است به زودی پاسخ این شکایتنامه ما به باشگاه استقلال ارسال شود.