عجیب ولی واقعی ...

فدارسیون فوتبال قطر میزبان سفیر ایران ! + عکس ها

در فاصله قراردادهای همکاری که طی چند ماه گذشته میان فدراسیون فوتبال قطر با کشورهای مختلف بسته شد میزبان جام جهانی 2022 این بار میزبان سفیر ایران بود.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
روسای فدارسیون فوتبال قطر میزبان سفیر ایران

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال) در شرایطی که قطری ها از حالا رایزنی و مکاتبات با کشورهای مختلف برای برگزاری هر چه بهتر جام جهانی 2022 را آغاز و در ماه های گذشته قراردادهای برادرخواندگی با کشورهای مختلف آسیایی و غیرآسیایی بستند این بار روسای فدراسیون فوتبال این کشور میزبان سفیر ایران در دوحه بودند.

روزنامه های امروز قطر در گزارش های مختلف از این دیدار مهم مدعی شدند شیخ حمد بن خلیفه بن احمد آل ثانی، رئیس فدراسیون فوتبال قطر از محمد علی سبحانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر و هیئت همراهش در ساختمان فدراسیون فوتبال میزبانی کرده است که در این نشست سعود عبدالعزیز (نایب‌رئیس)، منصور الانصاری (دبیرکل) و علی داوود (مدیر اجرایی) فدراسیون فوتبال قطر نیز حضور داشتند.

روسای فدارسیون فوتبال قطر میزبان سفیر ایران

بنا به نوشته روزنامه استاد الدوحه، رئیس فدراسیون فوتبال قطر در این دیدار با اشاره به روابط پربار و حسنه دو کشور در زمینه‌های مختلف به نقش و اهمیت فوتبال و انتقال تجربیات طرفین تاکید کرد. آل ثانی همچنین یادآور شد که رابطه عمیقی میان فدراسیون‌های فوتبال قطر و ایران وجود دارد و از چشم‌انداز گسترده و مفید همکاری‌های طرفین خبر داد. در این جلسه مباحث مربوط به تحکیم روابط قطر و ایران در زمینه‌های مختلف از جمله فوتبال که سبب تقویت پیوندهای دوستی می‌شود مورد بحث و بررسی قرار گرفت ضمن این که طرفین برای همکاری بیشتر در میزبانی جام جهانی 2022 به جمع بندی کاملی رسیدند.

محمد علی سبحانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن قدردانی از استقبال فوق‌العاده آل ثانی آرزوی موفقیت برای ورزش قطر داشت و خاطرنشان کرد: «دوحه به یکی از شهرهای مهم ورزشی در دنیا تبدیل شده و سفارت جمهوری اسلامی ایران آماده تحکیم روابط فوتبالی میان 2 کشور به خصوص در راه میزبانی جام جهانی است».

روسای فدارسیون فوتبال قطر میزبان سفیر ایران