فوری ...

وزارت ورزش استعفای طاهری را تایید کرد !

با وجود آن که علی اکبر طاهری هنوز به ایران بازنگشته اما به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان رسما استعفای مدیرعامل پرسپولیس را پذیرفته است.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
 وزارت ورزش استعفای طاهری را تایید کرد؟

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار استقلال و پرسپولیس) بعد از استعفای علی اکبر طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس از سوی وزارت ورزش و جوانان بارها اعلام شد که استعفای طاهری پذیرفته نشده و آن ها منتظر بازگشت او از سفر کربلا هستند تا با انجام مذاکرات او را به ادامه کار در پرسپولیس مجاب کنند اما انتشار خبری در کانال وزارت ورزش امروز باعث شد که استعفای طاهری قطعی و پذیرفته شده به نظر برسد.

 وزارت ورزش استعفای طاهری را تایید کرد؟

امروز کانال وزارت ورزش و جوانان با انتشار عکسی از حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره پرسپولیس که قرار بود در نبود طاهری کارهای مربوط به او را در باشگاه انجام بدهد در مراسم گلریزان برای زلزله زدگان نوشت:

حضور گرشاسبی سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در گلریزان جامعه ورزش در حمایت از زلزله زدگان غرب کشور... 

نکته این خبر این است که در متن آن گرشاسبی را به عنوان سرپرست موقت پرسپولیس اعلام کرده و این به معنای رسمیت بخشیدن به استعفای طاهری و تایید حکم سرپرستی گرشاسبی است. 

با توجه به انتشار این خبر می توان گفت که انگار کار طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده و گرشاسبی را باید مدیرعامل یا سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس دانست.