هر کسی مدیرعامل پرسپولیس می شود صلاح باشگاه را بخواهد !

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر کی‌روش برایم مهم است، تلاش می‌کنم تا در جام جهانی حضور پیدا کنم.

  1. ۱ سال قبل
ماهینی: امیدوارم هر کسی مدیرعامل پرسپولیس می‌شود صلاح باشگاه را بخواهد/ نظر کی‌روش برایم مهم است

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال) حسین ماهینی در حاشیه تمرین پرسپولیس در خصوص مصدومیت خود و اینکه به تمرینات تیم پرسپولیس برگشته، اظهار داشت: 

یک مصدومیت ناچیزی داشتم، خداراشکر می‌کنم امروز به تمرینات اضافه شدم و امیدوارم که به بازی پدیده برسم و بتوانم به تیمم کمک کنم.

وی ادامه داد: 

جا دارد به مردم کرمانشاه و ایران تسلیت بگویم و به آنها بگویم که مردم خونگرم کرمانشاه تنها نیستند و من و باشگاه پرسپولیس به دنبال این هستیم که کمکی را از طریق آقای انصاری کرده باشیم. درست است ناچیز است ولی مهم این است که هرچه زودتر این اتفاق و کمک‌رسانی‌ها انجام شود  چرا که هوا رو به سردی است و مطمئن هستم هواداران استقلال، پرسپولیس و بازیکنان این دو باشگاه به دنبال کمک‌رسانی هستند. با تسلیت گفتن هیچ کاری درست نمی‌شود امیدوارم هرچه زودتر وسایل مورد نیاز به مردم کرمانشاه برسد و ان‌شاالله دیگر از این اتفاقات شاهد نباشیم چون بسیار سخت و ناگوار است . امیدوار هستم که مسئولان بیشتر به فکر باشند و ساختمان‌هایی که ساخته می‌شود قوی‌تر و محکم‌تر باشد تا اگر زلزله یا هر اتفاقی افتاد شاهد تلفات و خرابی زیادی نباشیم.

حسین ماهینی در ادامه در خصوص اینکه چقدر امیدوار است به تیم ملی دعوت شود و در جام جهانی حضور داشته باشد نیز گفت: 

من به نظر آقای کی‌روش احترام می‌گذارم به هر حال دعوت می‌شوم اما شانس این را نداشتم که در اردو حضور داشته باشم، حتماً شرایطم خوب نبوده که دعوت نشدم ولی من تمریناتم را بیشتر انجام می‌دهم و انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم و امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم و در جام جهانی حضور پیدا کنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در خصوص بازی مقابل پدیده و اینکه چقدر امیدوار هستید که صدر جدول را حفظ کنید و در کورس قهرمانی بمانید، گفت: 

اوایل فصل آقای برانکو با ما صحبت کرد که مثل سال گذشته روند خود را داشته باشیم، امسال به دنبال این بودیم که قهرمان  آسیا باشیم، جزء ۴ تیم برتر رسیدیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد ولی به دنبال این هستیم که روند پارسال پرسپولیس را ادامه بدهیم، در تمام بازی‌ها با قدرت ظاهر می‌شویم و برایمان فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی داریم، مطمئناً برای ۳ امتیاز به میدان خواهیم رفت.

وی در پایان در خصوص استعفای طاهری نیز گفت: 

به هر حال چه آقای طاهری باشد یا هرکس دیگر، که می خواهند به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را اداره کند صلاح باشگاه را بخواهد و امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود به نفع باشگاه بزرگ پرسپولیس باشد.