دوشنبه روز سختی برای پرسپولیس است !

مدافع تیم پرسپولیس دیدار دوشنبه آینده این تیم برابر پدیده را سخت خواند.

  1. ۱ سال قبل
انصاری-بازی-دشواری-با-پدیده-داریم

به گزارش سرویس ورزشی نوداد (اخبار پرسپولیس و استقلال)، محمد انصاری در رابطه با زلزله تلخ کرمانشاه گفت: 

ابتدا جا دارد به هموطنان عزیزمان بابت این اتفاق تلخ تسلیت بگویم. این واقعه همه ما را تحت تاثیر قرار داد و جا دارد همه به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کنند تا از بار این مصیبت کاسته شود.

وی در مورد اقدام بازیکنان پرسپولیس برای کمک به زلزله‌زدگان خاطرنشان کرد: 

این تصمیمی بود که کل اعضای تیم گرفتند. ما هر تصمیمی که جمع بگیرد به آن احترام می‌گذاریم و این اقدام را می‌کنیم تا شاید بتوانیم به نوعی به این عزیزان داغدار کمک کنیم.

مدافع پرسپولیس در رابطه با اینکه مردم به چهره‌های ورزشی برای کمک به زلزله‌زدگان اعتماد بیشتری دارند، اظهار داشت: 

به هر حال این موضوع در بین مردم وجود دارد. افراد مشهور به واسطه شهرت‌شان مورد اعتماد مردم هستند و می‌توانند از این شهرت در راه خوبی مثل کمک به هموطنان خود برای جمع‌آوری اقلام و سایر موارد مورد نیاز کمک کنند. جدا از اینکه مردم می‌توانند از طریق حساب‌های هلال احمر کمک کنند کمک‌هایی که از سایر راه‌ها هم جمع‌آوری می‌شود بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد. این واقعا آنقدر گسترده بود که هر کاری انجام شود باز هم کم است.

وی در مورد اینکه قرار است پیراهن سیدجلال حسینی با امضای تمامی بازیکنان برای کمک به زلزله‌زدگان به مزایده گذاشته شود، گفت: 

این تصمیم جمعی بوده است که همه بازیکنان به این جمع‌بندی رسیدند. سیدجلال بزرگ ماست و این اقدام صورت خواهد گرفت. این مزایده از طریق تلگرام برگزار می‌شود و تا پنجشنبه نتیجه نهایی را اعلام می‌کنیم.

وی در مورد دیدار هفته دوازدهم تیمش مقابل پدیده گفت: 

بازی با پدیده آسان نیست. آنها تیمی خوب با کادر فنی قوی هستند و برای ما حریف قابل احترامی محسوب می‌شوند.