قابل پیش‌بینی‌ترین رفتار کی‌روش!

پس از قرعه‌کشی جام جهانی‌ و مشخص شدن هم‌گروه‌های ایران، کارلوس کی‌روش قابل پیش‌بینی‌ترین رفتار را- که از او انتظار می‌رفت- نشان داد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) نیاز به گفتن نیست سرمربی تیم ملی یک انسان فوق‌‌العاده زیرک و باهوش است. کی‌روش طی سال‌های حضور در ایران آموخته که با فوتبال بی‌انضباط ما چگونه برخورد کند. مرد پرتغالی می‌داند که چطور سر بزنگاه یقه‌‌گیری کند و البته که به مقصودش برسد.

کی‌روش- شاید به درستی- دریافته جلسه و نامه‌نگاری رسمی و تفاهم با مسئولان فدراسیون فوتبال راه چاره نیست.

این البته روش چندین ساله کی‌روش برای رسیدن به اهدافش است. سرمربی تیم ملی از کاه، کوه می‌سازد، بزرگنمایی می‌کند، جنجال رسانه‌ای راه می‌اندازد تا به نتیجه برسد‌؛ او این کارها را می‌کند چون چنین روش‌هایی برایش جواب داده و به مقصودش رسیده است.

حالا هم تعجبی نیست که کی‌روش علیه تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال مصاحبه کرده و از نبود توجه ویژه به تیم ملی حرف زده: اگر نمی‌توانند مرا تحمل کنند، اخراجم کنند...  این جمله کی‌روش همواره و در مقاطع مختلف تکرار می‌شود.

او با چنین جملاتی پیروز نبرد افکار عمومی با مدیران فدراسیون می‌شود‌؛ نبردی که نتیجه‌‌اش در نهایت به سود تیم ملی است!

پی‌نوشت: سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان: بهترین تدارکات و بازی‌های دوستانه را تا قبل از شروع جام جهانی‌ روسیه برای تیم ملی و دفاع از هویت و حیثیت فوتبال ملی در نظر خواهیم گرفت.