چند نکته کلیدی در صحبت های تازه برانکو با بازیکنان پرسپولیس !

برانکو ایوانکوویچ سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس قبل از تمرین صبح دیروز تیمش، جلسه‌ای را با بازیکنان این تیم برگزار کرد.

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
نگرانی برانکو بابت چمن مصنوعی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) آن‌طور که شنیدیم، در این جلسه برانکو قصد داشت به آنالیز عملکرد شاگردانش در بازی با ذوب‌آهن بپردازد. برانکو به تقدیر از بازی خوب و جذابی که پرسپولیس ارائه داد، پرداخت و بارها از شاگردان خود تشکر کرد که تمامی دستوراتش در زمین بازی را رعایت کردند.

او همچنین در مورد مدل قدرتمندانه بازی پرسپولیس به بازیکنانش گفت:

آن‌قدر خوب و حرفه‌ای بودید که اعلام پنالتی به سود حریف، هیچ تأثیری بر عملکرد شما نگذاشت و توانستید به راحتی، کارتان را دنبال کنید.

سرمربی پرسپولیس به خنثی کردن تمام برنامه‌های تهاجمی پرسپولیس با استفاده از تجربه بازیکنانش پرداخت و گفت: 

وقتی همه شما آرامش داشته باشید و آنچه در تمرینات گذشته را در زمین اجرا کنید، نتیجه‌‌اش همین می‌شود که دیدید. شما توانستید مقابل یک تیم خوب و پرمهره، عملکرد بی‌نظیری داشته باشید و کاری کنید که هواداران شاد شوند و یک روز فراموش‌نشدنی را سپری کنند. فقط کافی است با همین انرژی و تمرکز به دیدار سایر رقبا بروید.

این جلسه که حدود 40 دقیقه به طول انجامید، با صحبت‌های امیدبخش برانکو به پایان رسید: 

ذهن‌‌تان را از هرچه دغدغه و چالش است، خالی کنید و تلاش‌‌تان این باشد که از شغل‌‌تان یعنی فوتبال لذت ببرید. وقتی می‌توانید تا این حد خوب و پرانرژی باشید، نیازی نیست وارد حواشی شوید. ما مدعی قهرمانی هستیم و مثل یک قهرمان باید بازی‌ها را دنبال کنیم. من از همه شما می‌خواهم با همین شرایط به دیدارهای بعدی وارد شوید و هواداران را خوشحال کنید.