چند نکته کلیدی در صحبت های تازه برانکو با بازیکنان پرسپولیس !

برانکو ایوانکوویچ سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس قبل از تمرین صبح دیروز تیمش، جلسه‌ای را با بازیکنان این تیم برگزار کرد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
نگرانی برانکو بابت چمن مصنوعی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) آن‌طور که شنیدیم، در این جلسه برانکو قصد داشت به آنالیز عملکرد شاگردانش در بازی با ذوب‌آهن بپردازد. برانکو به تقدیر از بازی خوب و جذابی که پرسپولیس ارائه داد، پرداخت و بارها از شاگردان خود تشکر کرد که تمامی دستوراتش در زمین بازی را رعایت کردند.

او همچنین در مورد مدل قدرتمندانه بازی پرسپولیس به بازیکنانش گفت:

آن‌قدر خوب و حرفه‌ای بودید که اعلام پنالتی به سود حریف، هیچ تأثیری بر عملکرد شما نگذاشت و توانستید به راحتی، کارتان را دنبال کنید.

سرمربی پرسپولیس به خنثی کردن تمام برنامه‌های تهاجمی پرسپولیس با استفاده از تجربه بازیکنانش پرداخت و گفت: 

وقتی همه شما آرامش داشته باشید و آنچه در تمرینات گذشته را در زمین اجرا کنید، نتیجه‌‌اش همین می‌شود که دیدید. شما توانستید مقابل یک تیم خوب و پرمهره، عملکرد بی‌نظیری داشته باشید و کاری کنید که هواداران شاد شوند و یک روز فراموش‌نشدنی را سپری کنند. فقط کافی است با همین انرژی و تمرکز به دیدار سایر رقبا بروید.

این جلسه که حدود 40 دقیقه به طول انجامید، با صحبت‌های امیدبخش برانکو به پایان رسید: 

ذهن‌‌تان را از هرچه دغدغه و چالش است، خالی کنید و تلاش‌‌تان این باشد که از شغل‌‌تان یعنی فوتبال لذت ببرید. وقتی می‌توانید تا این حد خوب و پرانرژی باشید، نیازی نیست وارد حواشی شوید. ما مدعی قهرمانی هستیم و مثل یک قهرمان باید بازی‌ها را دنبال کنیم. من از همه شما می‌خواهم با همین شرایط به دیدارهای بعدی وارد شوید و هواداران را خوشحال کنید.