کاپیتان پرسپولیس به دنبال رکورد فوق العاده !

جلال حسینی برای دومین سال متوالی، به سمت صدر جدول بهترین‌های لیگ برتر حمله کرده است.

  1. ۱۰ ماه،۳ هفته قبل
سیدجلال-در-آستانه-صدرنشینی-دوباره؛-کاپیتان-بهترینها

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  شروع ناامید کننده فصل جدید، اتفاق بدی برای سیدجلال بود. او در هفته‌های ابتدایی لیگ مصدوم بود، پس از بازگشت نمایش نسبتا ضعیفی مقابل سیاه جامگان داشت و پس از آن، برای چندین هفته دیگر بخاطر مصدئمیت از ترکیب پرسپولیس بیرون ماند. با جا افتادن زوج خلیل‌زاده و انصاری، حتی تضمینی برای بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی وجود نداشت اما کاپیتان سرخپوشان، دوباره معادلات را به نفع خودش برگردانده است.

سیدجلال این هفته با نمایشی بسیار خوب مقابل ذوب آهن، نمره 2.5 گرفت. هفته قبل او نمره عالی 2 را گرفته بود و از زمان بازگشت دوباره، توانسته در هر 5 بازی که به میدان رفته با پرسپولیس کلین شیت کند و نمره 2 یا 2.5 بگیرد. همین باعث شده میانگین نمرات سیدجلال، به 2.42 برسد. بهتر از مهدی کیانی که با نمره 2.44 در صدر جدول بهترین‌های لیگ برتر قرار دارد.

سیدجلال تا امروز، در 6 بازی از 13 بازی پرسپولیس به میدان رفته و با حضور در بازی بعدی تیمش، به میانگین 50 درصد حضور می‌رسد و وارد جدول بهترین‌های لیگ برتر خواهد شد. ورودی که در صورت تکرار درخشش بازی‌های اخیر، با صدرنشینی در جدول بهترین بازیکنان لیگ برتر همراه خواهد. کاپیتان پرسپولیس، فقط 90 دقیقه زمان لازم دارد تا از کاپیتان تراکتورسازی عبور کند و دوباره به جایگاهی که فصل پیش در اختیار داشت برگردد.