برنامه ویژه کیروش برای مهاجم پرسپولیس ! + عکس

مهاجم محروم این روزهای فوتبال ایران مطمئنا در برنامه ویژه کارلوس کی‌روش در جام جهانی قرار دارد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
تعجب فاکس اسپورت از غیبت طارمی و آزمون در جمع برترین‌های آسیا

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، سرمربی تیم ملی ایران دقایقی بعد از اعلام قرعه‌ی ایران در جام جهانی روسیه و تقابل با اسپانیا، مراکش و پرتغال از برنامه ویژه تیمش برای آماده سازی خبر داد: «تیم ملی نیاز به یک برنامه ویژه تا جام جهانی دارد.»

در این برنامه مسلما مهدی طارمی که علیرغم محرومیت یکی از برترین گلزنان فوتبال ایران محسوب می‌شود جایگاه‌ ویژه‌ای دارد. آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران که در انتخابی جام جهانی نیز یکی از بازیکنان موفق کارلوس کی‌روش برای دستیابی به جواز صعود به روسیه بود، این روزها به دلیل محرومیت ناشی از شکایت باشگاه ریزه اسپور از میادین به دور است. با این حال با نزدیک شدن به روزهای پایانی این محرومیت، مهدی طارمی نیز قادر خواهد بود به زودی به ترکیب پرسپولیس بازگردد و در جمع بازیکنان تیم ملی نیز مهره‌ای تاثیرگذار لقب گیرد.

طارمی؛ یکی از مردان برنامه ویژه (عکس)

تیم ملی خصوصا در دیدار مقابل مراکش به آوراژ گل نیاز دارد و در دو دیدار مقابل اسپانیا و پرتغال نیز کی‌روش می‌تواند روی حرکات تکنیکی و تمام کننده این مهاجم حساب ویژه‌ای باز کند.

برانکو ایوانکوویچ نیز بعد از اعلام محرومیت این بازیکن اعلام کرده بود طی تمریناتی که در این دوران برای او در نظر خواهد گرفت از او مهاجمی گلزن‌تر خواهد ساخت تا بتواند همچنان به مهره‌ی قابل اتکای تیمش تبدیل شود.