پرسپولیس برانکو به دنبال تخریب همه رکورد ها !

هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در نیم‌فصل اول، فردا و پس فردا برگزار می‌شود.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
پرسپولیس به دنبال رکوردشکنی/ پارس دوباره مدعی می‌شود؟

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) درحالی که پرسپولیس موفق شد هفته گذشته با برتری در برابر ذوب‌آهن، قهرمان زودهنگام نیم‌فصل اول شود در هفته پانزدهم باید در برابر سپیدرود رشت به میدان برود. اگر سرخپوشان بتوانند این بازی و دیدار معوقه خود در برابر صنعت نفت آبادان را با پیروزی پشت سر بگذارد، مقتدرترین قهرمان نیم‌فصل در تاریخ لیگ‌برتر خواهد شد.سپیدرود اما شرایط مساعدی ندارد و در رتبه پانزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است. شاگردان علی نظرمحمدی در صورت برتری در برابر پرسپولیس می‌توانند تا پله سیزدهم نیز صعود کنند اما این روزها شکست دادن سرخپوشان چندان ساده به نظر نمی‌رسد.

در نخستین بازی  فردا استفلال خوزستان باید در برابر صنعت نفت آبادان قرار بگیرد. هر دو تیم در دو بازی قبلی خود یک تساوی و یک پیروزی را کسب کرده‌اند. استقلال خوزستان موفق شد پیکان را با نتیجه یک بر صفر شکست بدهد و در برابر سپاهان نیز به تساوی رسید. صنعت نفت نیز سپاهان را با نتیجه سه بر دو شکست داد و در برابر تراکتورسازی به تساوی دست پیدا کرد.

در دومین دیدار فردا، سایپا باید در برابر پیکان قرار بگیرد. پیکان که در سه بازی گذشته خود موفق به کسب پیروزی نشده باید در برابر شاگردان علی دایی قرار بگیرد که هفته گذشته در برابر گسترش فولاد تبریز با نتیجه سه بر یک باخت. پارس جنوبی جم و سیاه‌جامگان آخرین دیدار فردا را برگزار می‌کنند. شاگردان مهدی تارتار که تا چند هفته پیش کاندیدای کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل بودند با دو شکست و یک تساوی در سه دیدار گذشته خود منجر به قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ شدند. در سوی دیگر میدان اما سیاه‌جامگان در 10 دیدار گذشته خود هیچگاه موفق به کسب پیروزی نشده و علیرضا مرزبان را نیز برکنار کرده تا با رضا عنایتی در برابر پارس جنوبی جم قرار خواهد گرفت.

در دیدارهای پس فردا  سپیدرود در برابر پرسپولیس قرار می‌گیرد. تراکتورسازی باید به مصاف فولاد خوزستان برود. شاگردان سیروس پورموسوی در سه بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی شده‌اند و در 9 بازی اخیر هرگز نباخته‌اند. تراکتورسازی نیز پس از پیروزی در برابر سپیدرود و تساوی در برابر صنعت نفت آبادان، در تلاش است تا جایگاه یازدهمی خود را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشد. در سایر دیدارها نیز ذوب آهن باید در برابر نفت تهران بحران زده قرار بگیرد. پدیده باید به مصاف گسترش فولاد برود و استقلال نیز میزبان سپاهان است.