بیت سعید از استقلال رفتنی شد؟

حسن بیت سعید در تمرین امروز (دوشنبه) تیم استقلال به دلیل مصدومیت حاضر نشد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
استقلال-بازیکنان استقلال-گزارش تمرین استقلال

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سپاهان اصفهان از ساعت 15:30 امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

به گزارش تسنیم، پیش از آغاز تمرین، گروهی از پیشکسوتان فوتبال مشغول بازی فوتبال بودند که بازیکنان استقلال دقایقی نظاره‌گر بازی آنها شدند.

  • تمرین با صحبت‌های شفر آغاز شد و سرمربی استقلال دقایقی برای شاگردانش صحبت کرد.
  • حسن بیت‌سعید به دلیل مصدومیتی که روز گذشته با آن روبه‌رو شد، در تمرین امروز حضور نداشت، برخی منابع مصدومیت وی را بهانه ای برای فرصت برای مذاکره با تیم های خواهان وی اعلام کرده اند.
  • بازیکنان پس از چند دقیقه گرم کردن، به بازی هندبال پرداختند. البته هندبال آنها تا ضربه آخر که باید با پا باید وارد دروازه می‌شد، با دست بود! در این بخش تمرین، شور و نشاط خاصی بین بازیکنان برقرار بود و با همدیگر کُری می‌خواندند.
  • پس از بازی هندبال، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مدافعان و هافبک‌های دفاعی زیر نظر سانیاک و مهاجمان و هافبک‌های تهاجمی تحت نظر شفر به تمرینات اختصاصی می‌پرداختند.
  • هوا به قدری سرد بود که بازیکنان سعی می‌کردند با تحرک بیشتر خودشان را گرم کنند.

دیدار استقلال - سپاهان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.