پرسپولیس می خواهد 4 تا را تکرار کند !

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را پشت درهای بسته در مجموعه خیریه عمل انجام داد. در این تمرین که با حضور همه بازیکنان انجام شد، سرمربی در بخشی از آن به بازیکنان تاکید داشت با از دست ندادن زمان، حملات خود را با سرعت بالا به اجرا در آورند.

  1. ۱۰ ماه،۳ هفته قبل
تاکید برانکو بر افزایش سرعت حملات/ نوراللهی مصدوم شد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت 11:20 دقیقه آغاز کردند. در شروع تمرین استیلینوویچ بازیکنان را در دو ستون تمرین داد. پس از آن فوتبال درون تیمی 9 به 9 در نیمی از زمین انجام شد. ایوانکوویچ در این بخش از تمرین از یکسو به اجرای پرس سنگین برای گرفتن سرعت تیم مقابل و از سوی دیگر به پاسکاری سریع و جا به جایی سریع نفرات در زمین برای افزایش سرعت حملات تاکید داشت.

بازیکنان پس از این بخش برای دقایقی مجددا در اختیار بدنساز تیم قرار گرفتند و پس از آن، در بازی یازده به یازده در تمام زمین با یک دروازه به فوتبال پرداختند.

در جریان فوتبال تمرینی، احمد نورالهی از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد. البته کادر پزشکی ابراز امیدواری کرد که آسیب دیدگی جدی نباشد. سرخپوشان تمرین خود را با دویدن در طول زمین و سرد کردن به پایان رساندند.