دروازه بان استقلال و گلزنان پرسپولیس در تیم منتخب !

دروازه‌بان هفته از استقلال انتخاب شده، ولی بیشترین سهم از تیم منتخب هفته برای پرسپولیس و بازیکنان‌اش است.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
تیم-منتخب-هفته-14؛-دروازهبان-استقلال-و-گلزنان-پرسپولیس

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) در هفته‌ای که گذشت، یک بازیکن بالاخره موفق به ثبت نمره یک شد. سامان نریمان‌جهان در این هفته سه گل برای گسترش‌فولاد زد تا بعد از مرتضی تبریزی، دومین بازیکنی باشد که در فصل جدید در یک مسابقه سه گل می‌زند. این سه گل در کنار بازی خوب نریمان‌جهان در ادامه مسابقه، منجر شد که آنالیزورهای برنامه نود به این بازیکن نمره یک را بدهند. پرسپولیس هم با درهم‌کوبیدن ذوب‌آهن، سهم پررنگی در تیم هفته دارد. شجاع خلیل‌زاده، وحید امیری و علیپور از پرسپولیس سه بازیکنی هستند که در تیم منتخب جای گرفتند. حسینی دروازه‌بان استقلال هم با چند واکنش خوبی که داشت، دروازه‌بان تیم منتخب لقب گرفت.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته چهاردهم

حسین حسینی، استقلال، نمره 2.5: 

در هفته‌ای که دروازه‌بان‌ها خوب نبودند و سوپر واکنش‌های کمتری ثبت شد، حسین حسینی کلین‌شیت کرد. حسینی در بازی با پیکان در چند صحنه جلوی گلزنی حریف را گرفت و واکنش‌های خوبی داشت.

شجاع خلیل‌زاده، پرسپولیس، نمره 2: 

مدافع محبوب برانکو، در بازی با ذوب‌آهن یکی از بهترین‌های زمین بود. شجاع علاوه بر پیروزی در نبردهای دفاعی، در کارهای تهاجمی هم خوب بود. شجاع از عقب کار بازیسازی را استارت می‌زد. البته این باعث نمی‌شد که دفاع را فراموش کند و بیشترین قطع توپ و تکل موفق را هم داشت.

موسی کولیبالی، استقلال‌خوزستان، نمره2: 

کولیبالی در بازی با تیم سابق‌اش خیلی موفق بود و مقابل خط حمله بی‌رحم سپاهان در طول نود دقیقه فقط یک بار شکست خورد. ولی با پاس گل استثنایی که در دقیقه 90 بازی داد، جلوی شکست تیم‌اش را گرفت.

ایوب والی، فولاد، نمره2: 

مهم‌ترین تاکتیک این فصل سپیدرود استفاده از بازیِ مستقیم و ارسال توپ‌های بلند است. این تیم با حضور میرجوانِ بلندقامت روی به این سبک از بازی آورده است. ولی در این مسابقه، فولاد با حضور ایوب والی آسیبی از این تاکتیک حریف ندید و والی همه توپ‌های هوایی را قبل از عماد زد.

محمدرضا خانزاده، پدیده، نمره2: 

مدافع وسطی که این فصل، سمت راست دفاعی پدیده را بیمه کرده همچنان در ترکیب تیم مهاجری می‌درخشد.خانزاده جزو معدود مدافعانی است که تسلط بالایی در حمل توپ دارد. همین توانایی به کمک‌اش آمد و در بازی با سیاه‌جامگان علاوه بر اطمینان در کارهای دفاعی، یک گل هم به تیم سابق‌اش زد.

سینا مریدی، فولاد، نمره 2: 

نمایش این هفته مریدی پر بود از نبردهای دفاعی و تکل‌های موفق. مریدی در کنار این که به هافبک‌های سپیدرود اجازه نفس کشیدن نمی‌داد، یک پاس گل تماشایی هم ارسال کرد که جزو بهترین پاس گل‌های هفته بود.

سامان نریمان‌جهان، گسترش‌فولاد، نمره1: 

خیلی کم پیش می‌آید بازیکنی در یک هفته نمره یک بگیرد. ولی در این هفته سامان به طور استثنایی عالی بود و به عنوان دومین بازیکنی که در این فصل هت‌تریک کرد، بهترین بازیکن هفته هم لقب گرفت. نریمان‌جهان حدفاصل دقایق ده تا 36 موفق شد سه گل به سایپا بزند.

جلال‌الدین علی‌محمدی، سپاهان، نمره 2: 

استقلال‌خوزستان خوش‌شانس بود که از سپاهان نباخت. در این بازی دو مرتبه توپ به تیر دروازه‌شان خورد و یک گل هم دریافت کردند. پشت همه این حمله‌ها، علی‌محمدی بود. بازیکنی که طراحی حملات تیم سپاهان را به عهده داشت و در نهایت تنها گل تیم را هم خودش زد.

وحید امیری، پرسپولیس، نمره 1.5: 

دو پاس از چهار گل پرسپولیس به ذوب‌آهن را وحید امیری داده بود. امیری یک پاس کلیدی تماشایی دیگر هم ارسال کرده بود که منشا با بی‌دقتی از دست داد.

اسماعیل فرهادی، گسترش‌فولاد، نمره 2: 

بازیکنی که با فیروز کریمی به گسترش‌فولاد آمد، طراحی حملات تیم را به عهده دارد. فرهادی در اجرای این طرح هم موفق بود و این هفته دو تا از چند پاس کلیدی‌اش برای گسترش گل را به همراه داشت.

علی علیپور، پرسپولیس، نمره 1.5: 

دومین گلزن فصل در بازی این هفته، هم گل زد و هم پاس گل داد. اولین پاس گل علیپور در این فصل برای منشا فرستاده شد که نشان می‌دهد علیپور با منشا هم می‌تواند زوج خوبی بسازد. ضمن این که با هوش بالا در جاگیری، اولین گل را هم خودش زد.