دعوای ژنرال استقلال و مدیران تراکتورسازی در جهت اثبات حقانیت پرسپولیس !

ماجرای دوران خدمت سربازی بازیکنان لیگ برتری فوتبال بار دیگر به ناراحتی یک طرف و پاسخ طرف دیگر منجر شد.

  1. ۱۰ ماه،۳ هفته قبل
پاسخ تراکتورسازی به قلعه‌نویی: سال گذشته که دو پرسپولیسی به تراکتور آمدند اخلاقى بود؟

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن امروز اعلام کرد سه بازیکن تیمش سرباز شده‌اند و به این موضوع اعتراض داشت.

محمدجواد پاینده مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی تبریز در واکنش به اظهارات امروز قلعه نویی سرمربی سابق این تیم گفت: 

سال گذشته در زمان حضور امیر قلعه‌نویی، هادی محمدی و بهرامی دو بازیکن ذوب آهن بودند که به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی آمدند. در نیم فصل لیگ سال قبل در شرایطی که تراکتورسازی در رقابت نزدیکی با پرسپولیس بر سر قهرمانی به سر می‌برد با درخواست و تصمیم مستقیم سرمربی تیم، احمد نوراللهی و امید عالیشاه دو بازیکن اصلی پرسپولیس به تراکتورسازی پیوستند. ظاهرا سال گذشته جذب بازیکن سرباز اخلاقى بوده ولى امسال بعد از دو پنجره محرومیت اگر تراکتورسازى بازیکن سرباز جذب کند عمل ناشایستى انجام شده است.

به نظر می‌رسد این موضوع جنجالی که سال گذشته حتی باعث درگیری لفظی بین برخی از مسوولان و مربیان باشگاهی در ایران شده، باید با کمک مسوولان نظام وظیفه یک بار برای همیشه برطرف شود تا شاهد این گونه برخوردها نباشیم. بازیکنانی که برای خدمت به تیم‌های دیگر می‌روند اما در بعضی مواقع به کم فروشی هم متهم شده‌اند و مشکلات زیادی را برای تیم‌های سربازگیر از جمله تراکتورسازی به وجود آورده‌اند.