ارتش سرخ پرسپولیس همه رکوردها را مال خودش کرد !

پرسپولیس در هفته پایانی نیم فصل موفق شد سپیدرود را شکست دهد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
لیگ برتر-پرسپولیس-سپیدرود-بازیکن پرسپولیس-بازیکن سپیدرود

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) تیم های سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران در هفته پایانی نیم فصل اول در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف هم رفتند.

  • سپیدرود رشت-پرسپولیس تهران
  • هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس
  • چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 15رشت - ورزشگاه سردار جنگل
  • داوران: بیژن حیدری – سعید قاسمی – علیرضا ایلدروم – محمدحسین ترابیان – ناظر: حسین عسکری
  • گلزن: علی علیپور(پرسپولیس)

سپیدرود: سیدمحمدحسینی، سیدهادی موسوی، احمد آهی، امید سام کن، حسین کعبی، حمید ملکی، میثم تهیدست،میثم فردوسی، میعاد یزدانی، پویا نزهتی، حسین ابراهیمی
پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، گادوین منشا، علی علیپور

پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و دقیقه 8 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر بازیکن پرسپولیس در آستانه ورود به دروازه سپیدرود بود که حسینی با واکنشی خوب توپ را دفع کرد. دقیقه 10 محسن مسلمان پشت محوطه جریمه سپیدرود رشت صاحب توپ شد که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت. دقیقه 13 علی علیپور با یک توپ ربایی خوب از مدافعان سپیدرود در آستانه تک به تک شدن با حسینی بود، اما دروازه بان سپیدرود با هوشیاری از دروازه بیرون آمد و توپ را دفع کرد.

دقیقه 25 محمد نزهتی پشت محوطه پرسپولیس صاحب توپ شد که با شوتی محکم دروازه سرخپوشان پایتخت را تهدید کرد، بیرانوند در دو ضربه شوت این بازیکن را مهار کرد. دقیقه 27 توپ ارسالی حسین ماهینی در محوطه جریمه سپیدرود به علی علیپور رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت. دقیقه 38 با پاس علیپور، کمال کامیابی نیا پشت محوطه سپیدرود صاحب توپ شد که با شوت او توپ از کنار دروازه بیرون رفت. در ادامه بازی متعادل شد و نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.

سپیدرود نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و روی دروازه پرسپولیس فشار ایجاد کرد، اما موفق به گلزنی در این دقایق نشدند. دقیقه 54 حمید ملکی روی ارسال خوب بازیکن سپیدرود در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد، اما شوت او با اختلاف از بالای دروازه بیرانوند بیرون رفت. دقیقه 61 کمال کامیابی نیا در محوطه جریمه سپیدرود صاحب توپ شد و پاس رو به عقب او به منشا رسید، اما منشا نتوانست از این موقعیت خوب استفاده کند و توپ از او عبور کرد.

دقیقه 63 پرسپولیس چسبیده به محوطه جریمه سپیدرود صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت مسلمان در آغوش حسینی قرار گرفت.  دقیقه 64 روی اشتباه مدافعان پرسپولیس توپ در مقابل دروازه به بازیکن سپیدرود رسید که ضربه سر این بازیکن را بیرانوند موفق شد در آغوش گیرد. در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان دو تیم بیشتر در میانه میدان درگیر بودند. سرانجام پرسپولیس موفق شد گلزنی کند، دقیقه 82 توپ ارسالی مسلمان از روی ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه به علیپور رسید که با شوت او توپ درون دروازه قرار گرفت. توپ ارسالی بازیکن سپیدرود به نزهتی رسید که ضربه سر او را بیرانوند به زیبایی دفع کرد.